Jump to content

Rekomenduojami pranešimai

„Cracked“ yra internetinė svetainė, kurioje nagrinėjama komedija. Bėgant metams šios svetainės populiarumas išaugo ir joje yra keletas keisčiausių straipsnių ir įdomių faktų, apie kuriuos galite perskaityti. Man labai patinka šioje svetainėje tai, kad jie naudojasi tik laisvai samdomu rašytoju, norėdami parašyti visą savo turinį. Svetainėje pateikiami labai ilgi įvairių įvykių, kurie iš tikrųjų yra juokingi, sąrašai ar net straipsniai apie dalykus, apie kuriuos jūs net neįsivaizdavote. Kiekvienas gali rašyti „Cracked“, jei laikysitės tvarkos ir „Cracked“ komanda myli jūsų idėją. Atsižvelgiant į tai, kad ši svetainė yra tokia populiari, jei norėtumėte parašyti jiems, turite būti puikus turinio rašytojas, turintis gerą anglų kalbos gramatikos pagrindą. Jie nepriims jūsų straipsnio, jei jame yra daugybė klaidų ar klaidų.

 

Kaip tai veikia:
Pirmiausia turite prisijungti prie svetainių rašytojų forumo, kad galėtumėte parašyti jiems.
Jūs turite surašyti piką įmonei ir paskelbti savo piką dirbtuvėse forume. Atminkite, kad tai yra žingsnis, o ne visas straipsnis. Turėsite padaryti šį žingsnį gerą, kad praeitumėte juos peržiūrėjusiam komitetui.
Redakcijos komandos komitetas surengs posėdį peržengti visas gautas vietas.
Patvirtinimas grindžiamas jūsų tyrimais ir formatavimu bei įžvalga, kurią suteikiate savo aikštės komandai. Redakcinė komanda peržiūrės jūsų žingsnį, išsiaiškins, ar tam reikia daugiau darbo, ar jis tinka svetainei.
Jūs gausite tai atgal ir paprašysite atlikti keletą pakeitimų. Kiekvienas priimtas straipsnis turi būti 2000 žodžių. Jei jūsų straipsnis bus atmestas, jis bus pašalintas iš redakcijos ir įdėtas atgal į dirbtuves. Redakcija paaiškins, kodėl jie taip pasielgė. Galite peržiūrėti savo straipsnį ir bandyti dar kartą.

 

Parašykite savo žingsnį:
Rašant piką, reikia laikytis griežto formato. Turite laikytis šio formato. Pradėsite nuo įžvalgaus pavadinimo. Pavadinimas yra tai, kas privers žmones pažvelgti į jūsų aikštę ir skaityti.
Jie reikalauja, kad pateiktumėte 6 įrašus, kad galėtumėte sukurti savo pavadinimo atsarginę kopiją.
Norėdami sukurti atsargines kopijas, jums reikės kiekvieno įrašo paantraštės ir 3–5 sakiniai. Taip pat turėsite išvardyti patikimą šaltinį. Jie nori kažko, be nemokamo šaltinio. Taigi jūs turite giliai kasti šį.
Galite padaryti stebėjimo tašką apie tai, ką matėte. Šiose vietose jums ne visada reikia šaltinio, kad galėtumėte sukurti atsarginę kopiją.
Tarpai turėtų būti trumpesni nei 1600 žodžių. Jis turi būti gražiai suformatuotas. Forume galite rasti puikių pavyzdžių, jei perskaitysite seminaro ir redakcijos skyrius. Galite pamatyti, kaip žmonės tai padarė.
Svetainėje taip pat yra greitas pataisymas, apie kurį galite parašyti. Jie yra daug trumpesni ir nereikalauja tiek daug darbo.

 

Kiek jie moka?
2000 žodžių straipsniai moka 100 USD. Jei parašysite 4 ar daugiau per metus, kaina padidėjo iki 200 USD.
10 populiariausių straipsnių uždirba 50 USD premiją.
Trumpas „Quick Fix“ straipsnis uždirba 50 USD

 

Asmeniškai man patinka ši svetainė ir jos užsiprenumeravau. Aš galvojau rašyti svetainei, bet niekada neradau laiko atlikti visų reikalingų tyrimų. Ar kas nors anksčiau yra bandęs šią svetainę?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×