Jump to content

Geriausiai įvertinti

 1. Sarunas112

  Sarunas112

  Administratorius


  • Reputacijos taškai

   6

  • Pranešimų skaičius

   352


 2. ausryyy

  ausryyy

  Narys(ė)


  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų skaičius

   23


 3. Tomas

  Tomas

  Narys(ė)


  • Reputacijos taškai

   1

  • Pranešimų skaičius

   27


 4. Naujokas52

  Naujokas52

  Narys(ė)


  • Reputacijos taškai

   0

  • Pranešimų skaičius

   13Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.06.03 in Pranešimai

 1. 1 Karmos taškas
  Aš dar share nuorodą. Reik daugiau narių
 2. 1 Karmos taškas
  100% scam katik isiaiškinau pavaikšiojes internete
 3. 1 Karmos taškas
  earn2flex - tai puikus uždarbio budas vykdant užduotis per mobiluji telefoną, viskas ką reikia padaryti tai įvykdyti užduotis, kelias įvykdžiau ir jos visos po 5$ Taigi tik užsiregistravus jus gaunate jau 25$ bonuso. Už kiekvieną pakviestą naują narį gaunate po 1$ Nauja įvykdyta užduotis po 5$ Minimali išmoka 100$ Išmoka į paypal ir kitas sistemas Mano nuorada - https://ref.earn2flex.com/Sarunas112 Ačiū kas prisijungs Pridedu statistika po vienos užduotės, ją įvykdžiau per kelias minutes o į balansą pridėjo per pora min.
 4. 1 Karmos taškas
  Šiai dienai tokia statistika
 5. 1 Karmos taškas
  Veikia su blockchain(kriptovaliutos) , suteikia realią vertę daiktams.
 6. 1 Karmos taškas
  Na čia manau daug kas priklauso nuo žaidimo kurėjo, nes kaip ir darbas internete, yra mokiu svetainių mokių įnvesticinių projektu tokiu kaip pavizdžiui P2P platformos savy.lt ar panašiai. Čia norint uždirbti į mėn nemažai daug įnvesticijų reikia turėti nes procentai vidurkis 5-7% ir kas mėn įmokos. Taigi apibendrinus manau reikia tiesiog bandyti ir jieškoti internete informacijos apie butent, tą žaidimą kuri žaidžiat, arba kas žaidė ir jieškoti išmokų yrodimų.
 7. 1 Karmos taškas
  Mūsų kompanija vadinasi Crowd1. Šiuo metu prie mūsų prisijungė eurojacpot ir powerball, 3milijonai žmoniu is viso pasaulio. Pagal statistiką iš visų įmanomu internetinių svetainių, platformų mes esam 2 vietoj. (galit pasižiūrėti čia) https://www.businessforhome.org/company-revenue-growth-ranks/ Crowd1 yra internetinė MLM galimybė, siūlanti akcijas, bonusus nuo 125€iki 3000. Bei daug įvairių savininko teisių. Per daug nenoriu plėstis, bet pasakau iškart, pradinis startas 99€, taip mes gaunam paketą bet iki balandžio 15 dienos duoda aukštesnį. Šiuo metu turiu paketą už 799€. Bei nusiperkant paketą mes su juo gaunam daug akcijų kurias parduosim birželio mėn. Viskas tikra, išmoka kada tik reikia, kada tik norit, atsiperka 100% Man atsipirko per dvi dienas. Ir dar ką čia reiks daryt tai jieskot žmonių. Taigi čia apibendrinau viską, jai norit,rašyk it, klauskit. Ir dirbsim. Jai ne, tada sėkmės jūms Čia bent jau man taip paaiškino..
 8. 1 Karmos taškas
  Dar vienas naujas ptc kuris taip pat siūlo no minimum cshout plačiau: Pay Per Click $5. Earn $0.05 Per Ref. Click. Fixed Daily 10 Ads. 3 Days Memberships No Minimum Cashout Active Support 24/7 Išmoka į paypal, perfect money, payeer, bitcoin Užsiregistrave gausite nemokamai 2$ į Purchase balance Paprasta nuorada - http://cvvads.com/ Ref nuorada - http://cvvads.com/?ref=Sarunas112
 9. 1 Karmos taškas
  Gauta testine išmoka taip pat, buxas mokus ir drąsiai galite registruotis. Tačiau kas dar man čia nepatinka, tai yra, kad po pirmos išmokos gautos jau minimali pasikeičia į 2$ ir jos negalėsit nusiimti nes jums su standart membership bus maksimalus dienos išėmimas 0,01$ norint nusiimti 2$ dolerius reiks jums įnvestuoti, TAČIAU NEPATARIU jums čia dirbti nes man atrodo kaip fake
 10. 1 Karmos taškas
  Bandyk isitikinsi 🙂
 11. 0 Karmos taškai
  Sveiki, kilo tokia įdėja ar reikia rinkti mėnesio aktyviausia nary(e) kiekvieną mėnesi ir už aktyviausia narį per mėnesi sudėjus visus pakviestus žmones ir temas forume prisijungimus ir žinutes laimėtumėte kas mėnesį taškų akažkiek tai sugalvočiau dar viską. Ir gal kokiaų įdėju dar turit?
 12. 0 Karmos taškai
  Žinoma yra kaip kitaip
 13. 0 Karmos taškai
  Visi tokie žaidimai kaip minėjai pradžioj leidžia susirinkti didesnės sumas, o paskui palaipsniui mažina jas. Jie gyvena iš reklamų, todėl neverta prasidėti net. Išimtis yra žaidimai kurie turi savo eko sistemą.
 14. 0 Karmos taškai
  Na pagal statistika matau kad jau yra 3 vietoj. Toliau MLM yra tinklo rinkodara, tai uždarbio trikampis. Į jį reikia pastoviai investuoti ir reikia pastoviai jieškoti naujų klijentų. Reikia dirbti kiekvieną dieną o ne kada tik norit, kad pasiekti rezultatų. Tačiau tai gera tema ir kas ieško uždarbio su MLM manau praves šita tema.
 15. 0 Karmos taškai
  Na čia kaip kam patinka, esmė yra tame, jog jai jums patinka žaisti žaidimus, tai jus apsoliūčiai nieko neprarandate. Nes tiesiog jus žaidžiate savo mėgstama žaidimą, ir tuo pačiu renkates dolerius arba eurus kaip minėjot, tad netik gerai laikas bus praleistas su mėgstamu žaidimu, bet ir tuo pačiu užsidirbsite pinigą.
 16. 0 Karmos taškai
  Kolkas dar niekur. Todėl ir ieškom 🤷‍♀️
 17. 0 Karmos taškai
  Bandysim parinkti išmoka pažiesim ar ne scam'insi
 18. -1 Karmos taškai
  Nemokantis pinigų scam
×
×
 • Create New...