Jump to content

Geriausiai įvertinti

 1. Sarunas112

  Sarunas112

  Administratorius


  • Reputacijos taškai

   8

  • Pranešimų skaičius

   352


 2. Tomas

  Tomas

  Narys(ė)


  • Reputacijos taškai

   3

  • Pranešimų skaičius

   27


 3. BaneBoss

  BaneBoss

  Narys(ė)


  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų skaičius

   2


 4. Makantoshas

  Makantoshas

  Narys(ė)


  • Reputacijos taškai

   2

  • Pranešimų skaičius

   4Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.04.22 in Pranešimai

 1. 2 Karmos taškai
  Žmogus dirbdamas paprasčiausius darbus, dažnai nesugeba pamatyti gerų galimybių, jis pripranta prie kasdienybės ir liaujasi ieškoti geresnių galimybių. Taigi siūlau atidžiau pažvelgti į šį projektą, jeigu ieškai kaip išlaisvinti savyje žvėriuką, kuris pakeis tavo gyvenimą! 😉 Pradedam nuo skaičių, o paskiau apie projektą asmeniškai 😉 1064.7€+125€ (fear of lost bonus) - per 25d, bet darbo per dieną skirta po 1-3h max 👌 Įdėjus dauuuug darbo, tokių rezultatų galite pasiekti per 14 dienų, o jeigu ir ne tokių, tai bent panašių tikrai! Niekada negalvokite, kad kitas padarė, o jūs negalit, gal kaip tik, uždirbsite dar daugiau 😉 Taigi domina projektas? Startas nuo 99eur., centai palyginus uždarbio galimybes 💪😎 ❗Projekto pristatymas lietuvių kalba: https://vimeo.com/406143997 ‼️ Registracija į projektą: https://crowd1.com/signup/makantoshas Po registracijos rašykite man ir pradėsim dirbti👍 Vyksta vebinarai kiekvieną dieną, todėl neliksite nežinioje ir padėsim vieni kitiems siekti rezultatų! 🙏
 2. 1 Karmos taškas
  Aš dar share nuorodą. Reik daugiau narių
 3. 1 Karmos taškas
  100% scam katik isiaiškinau pavaikšiojes internete
 4. 1 Karmos taškas
  earn2flex - tai puikus uždarbio budas vykdant užduotis per mobiluji telefoną, viskas ką reikia padaryti tai įvykdyti užduotis, kelias įvykdžiau ir jos visos po 5$ Taigi tik užsiregistravus jus gaunate jau 25$ bonuso. Už kiekvieną pakviestą naują narį gaunate po 1$ Nauja įvykdyta užduotis po 5$ Minimali išmoka 100$ Išmoka į paypal ir kitas sistemas Mano nuorada - https://ref.earn2flex.com/Sarunas112 Ačiū kas prisijungs Pridedu statistika po vienos užduotės, ją įvykdžiau per kelias minutes o į balansą pridėjo per pora min.
 5. 1 Karmos taškas
  Šiai dienai tokia statistika
 6. 1 Karmos taškas
  Veikia su blockchain(kriptovaliutos) , suteikia realią vertę daiktams.
 7. 1 Karmos taškas
  Na čia manau daug kas priklauso nuo žaidimo kurėjo, nes kaip ir darbas internete, yra mokiu svetainių mokių įnvesticinių projektu tokiu kaip pavizdžiui P2P platformos savy.lt ar panašiai. Čia norint uždirbti į mėn nemažai daug įnvesticijų reikia turėti nes procentai vidurkis 5-7% ir kas mėn įmokos. Taigi apibendrinus manau reikia tiesiog bandyti ir jieškoti internete informacijos apie butent, tą žaidimą kuri žaidžiat, arba kas žaidė ir jieškoti išmokų yrodimų.
 8. 1 Karmos taškas
  Mūsų kompanija vadinasi Crowd1. Šiuo metu prie mūsų prisijungė eurojacpot ir powerball, 3milijonai žmoniu is viso pasaulio. Pagal statistiką iš visų įmanomu internetinių svetainių, platformų mes esam 2 vietoj. (galit pasižiūrėti čia) https://www.businessforhome.org/company-revenue-growth-ranks/ Crowd1 yra internetinė MLM galimybė, siūlanti akcijas, bonusus nuo 125€iki 3000. Bei daug įvairių savininko teisių. Per daug nenoriu plėstis, bet pasakau iškart, pradinis startas 99€, taip mes gaunam paketą bet iki balandžio 15 dienos duoda aukštesnį. Šiuo metu turiu paketą už 799€. Bei nusiperkant paketą mes su juo gaunam daug akcijų kurias parduosim birželio mėn. Viskas tikra, išmoka kada tik reikia, kada tik norit, atsiperka 100% Man atsipirko per dvi dienas. Ir dar ką čia reiks daryt tai jieskot žmonių. Taigi čia apibendrinau viską, jai norit,rašyk it, klauskit. Ir dirbsim. Jai ne, tada sėkmės jūms Čia bent jau man taip paaiškino..
 9. 1 Karmos taškas
  Dar vienas naujas ptc kuris taip pat siūlo no minimum cshout plačiau: Pay Per Click $5. Earn $0.05 Per Ref. Click. Fixed Daily 10 Ads. 3 Days Memberships No Minimum Cashout Active Support 24/7 Išmoka į paypal, perfect money, payeer, bitcoin Užsiregistrave gausite nemokamai 2$ į Purchase balance Paprasta nuorada - http://cvvads.com/ Ref nuorada - http://cvvads.com/?ref=Sarunas112
 10. 1 Karmos taškas
  Gauta testine išmoka taip pat, buxas mokus ir drąsiai galite registruotis. Tačiau kas dar man čia nepatinka, tai yra, kad po pirmos išmokos gautos jau minimali pasikeičia į 2$ ir jos negalėsit nusiimti nes jums su standart membership bus maksimalus dienos išėmimas 0,01$ norint nusiimti 2$ dolerius reiks jums įnvestuoti, TAČIAU NEPATARIU jums čia dirbti nes man atrodo kaip fake
 11. 1 Karmos taškas
  Pastaruoju metu nebemoka, rašo jog tvarko. Manau scam jau.
 12. 1 Karmos taškas
  Sveiki, DoodStream.com yra pelningiausia vaizdo įrašų talpinimo platforma, kurioje galite įkelti vaizdo įrašus, dalytis ir užsidirbti pinigų internete. Jie taip pat teikia nemokamas premijas už visą gyvenimą trunkančioms įkėlėjams ir žiniatinklio valdytojams. Prisijunk dabar! Pagrindiniai bruožai : 1. Dienos mokėjimai 2. Mažiausia 10 USD išmoka 3. Neribotas saugojimas ir pralaidumas 4. Spartesnis vaizdo transliavimas ir kodavimas 5. Leidžiamas turinys suaugusiesiems 6. Aukščiausias pralaidumas (vaizdo įrašuose nėra skelbimų) 7. Subtitrų palaikymas 8. Išplėstinė API 9. Individualizuotas grotuvo logotipas ir spalva 10. Individualizuotų skelbimų režimas Įkėlimo parinktys: Žiniatinklis, FTP, nuotolinis įkėlimas, mastelio įkėlėjas Galimos mokėjimo parinktys: „Paypal“, „Bitcoin“, „Ethereum“, „Skrill“, „Webmoney“, „Payoneer“ Kontaktų parinktys: Paštas support@doodstream.com „Skype“: „Onlystream.tv“
 13. 1 Karmos taškas
  Jeigu žmogus negrąžina paskolos, tai su juo yra nutraukiama sutartis ir p2p kompanija kreipiasi į teismą dėl lėšų priteisimo. Tad vėliau ar anksčiau pinigai vistiek turėtų grįžti su uždirbtomis palūkanomis. Rizikingiau investuoti į senjorus ir žmonės su nepilnamečiais vaikais. Dėl mirties ir pajamų neliečiamumo rizikų.
 14. 1 Karmos taškas
  Nebeduoda jau bonusų tiktais nemokama kortelė su privalumais!
 15. 1 Karmos taškas
  Padaryti keli atnaujinimai, kad čia lankytis būtų dar smagiau. Pridėta naujų temų. (Tam kad galėtumėt bendrauti plačiau apie viską o ne tik apie uždarbį internete. Taip turite galimybe uždirbti daugiau.) Padarytas profilio užbaigimas su papildoma informacija apie jus. (Skiltyje "apie mane"). Pridėtas dar vienas papildomas laukas kuris bus matomas tik man jūsų email paypal, kad galėčiau pervedinėti išmokas. Pridėta būsenos atnaujinimas, galite šioje skiltyje parašyti ką veikiate 🙂 Įdiegta pakvietimų sistema ir su šia pakvietimų sistema. (konkursams) Kol kas tiek šiam kartui. Gero uždarbio!
 16. 1 Karmos taškas
  Bandyk isitikinsi 🙂
 17. 1 Karmos taškas
  Bitpanda uždarbis, kuriuo galite uždirbti labai lengvai 10 eur +5 eur už atsakytus 15 klausimų! Viso uždarbis 15 eurų!!! 💪😊 Taip pat tie kurie kažkada darė bitpanda ir nepatvirtino tapatybės video pokalbiu, šiuo metu video pokalbio nebereikia, todėl gali pasiimti 10 eurų tiesiog ikeliant dokumentą ‼️Reikalingas 25 EUR depozitas ‼️Nebėra video call patvirtinimo, užtenka įkelti dokumentą 1. Registraciją rasite čia: https://www.bitpanda.com/?ref=924016738658778423 2. Patvirtinkite tapatybę (užtenka pasirinkus light verification, tada nufotografuokite ID priekį, galą ir padarykite selfie, NĖRA VIDEO CALL). 3. Atlikite tarptautinį SEPA pavedimą, tam reikės 25 eurų depozito į Bitpanda paskyrą. ( Monese, revolut, paysera bankai depozitui atlikti netinka!) 4. Ir viskas, kai gausite pinigus į Bitpanda paskyrą, tada nusiperkat bet kokios valiutos už 25e ir gausite +10 eurų bonusą 😉 ➕ Dar galima papildomai pasidaryti 5 EUR atsakius į bitpanda quiz klausimus, kurių yra 15 😉 Sėkmės! ❤️
 18. 0 Karmos taškai
  Sveiki, kilo tokia įdėja ar reikia rinkti mėnesio aktyviausia nary(e) kiekvieną mėnesi ir už aktyviausia narį per mėnesi sudėjus visus pakviestus žmones ir temas forume prisijungimus ir žinutes laimėtumėte kas mėnesį taškų akažkiek tai sugalvočiau dar viską. Ir gal kokiaų įdėju dar turit?
 19. 0 Karmos taškai
  Žinoma yra kaip kitaip
 20. 0 Karmos taškai
  Visi tokie žaidimai kaip minėjai pradžioj leidžia susirinkti didesnės sumas, o paskui palaipsniui mažina jas. Jie gyvena iš reklamų, todėl neverta prasidėti net. Išimtis yra žaidimai kurie turi savo eko sistemą.
 21. 0 Karmos taškai
  Na pagal statistika matau kad jau yra 3 vietoj. Toliau MLM yra tinklo rinkodara, tai uždarbio trikampis. Į jį reikia pastoviai investuoti ir reikia pastoviai jieškoti naujų klijentų. Reikia dirbti kiekvieną dieną o ne kada tik norit, kad pasiekti rezultatų. Tačiau tai gera tema ir kas ieško uždarbio su MLM manau praves šita tema.
 22. 0 Karmos taškai
  Na čia kaip kam patinka, esmė yra tame, jog jai jums patinka žaisti žaidimus, tai jus apsoliūčiai nieko neprarandate. Nes tiesiog jus žaidžiate savo mėgstama žaidimą, ir tuo pačiu renkates dolerius arba eurus kaip minėjot, tad netik gerai laikas bus praleistas su mėgstamu žaidimu, bet ir tuo pačiu užsidirbsite pinigą.
 23. 0 Karmos taškai
  Kolkas dar niekur. Todėl ir ieškom 🤷‍♀️
 24. 0 Karmos taškai
  Lietuvoje siuntos kaip ir nestringa. Į kaikurias labiau paveiktas šalis siuntimo laikas išaugo, dėl to reikia rinktis kitus siuntėjus. Lietuvos paštas yra pateikęs numatomus terminus šiuo laikotarpiu. Jei užsiiminėti dropshipping, tai manau verta prasidėti tik su vietiniais tiekėjais.
 25. 0 Karmos taškai
  Bandysim parinkti išmoka pažiesim ar ne scam'insi
 26. -1 Karmos taškai
  Nemokantis pinigų scam
×
×
 • Create New...