Jump to content

Geriausiai įvertinti

Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2020.10.01 visose srityse

 1. Yahoo dėl covid-19 dalina paramą mažiems projektams ir siūlo nemokamą domeną+hostingą. Hostingas nėra pats geriausias, dėl lankstumo galios, tačiau domeną galit prisiparkuoti kažkur kitur. Nuoroda: https://smallbusiness.yahoo.com/ Vietoje kur neleis pasirinkti šalies numerio, įrašykit betkokį iš google, įtakos dėl šito neturėtų būti.
  1 Karmos taškas
 2. Gera žinia crypto valiutomis, nes tokio lygio kompanija jas jau pripažįsta. Tačiau mieliau rinksiuosi kitas piniginės ir kitiems nepatariu turėti sąskaitoj daug pinigų. Uždarė paskyrą su 2k$ pusei metų ir net neparašė kodėl, bandai aiškintis, tai šabloną tipinį atsiunčia. Pats atnaujinimas turėtų atsirasti kitų metų pirmam ketvirti.
  0 Karmos taškai
 3. Mu-kaimas tai ne tik istoriniu tapęs projektas, tai pats žaidžiamiausias lietuviškas Mu Online 2020 metų serveris, Season 15 X9999 PVP starto metu turėjo net 116 žaidėjų, iš kurių daugiama lietuviai! Sėkmingai startavęs ir toliau žaidžiamas S15 X9999 serveris parodė, kad renkasi tikrai nemažai bendruomėnė ir atėjo laikas startuoti rimtesniam X500 serveriui!! Tai visiškai šiuolaikinio žaidimo gameplay, naujos funkcijos, grafikos, žaidimas daug geriau subalansuotas, sukurtas negu senesnės jo versijos. Rugsėjo 18 dieną startavo pirmasis X9999 serveris, o dabar Spalio 23 X500!
  0 Karmos taškai
 4. Nuo lapkričio mėnesio mažina bonusą nuo 50$ iki 25$, tai laiko yra iki spalio galo užsiregistruoti. Asmeniškai neseniai užsisakiau kortelę, adreso proof tiko Swedbank išrašas.
  0 Karmos taškai
×
×
 • Create New...