Jump to content

Sarunas112

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  287
 • Taškai

  479 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Pranešimai parašė Sarunas112


 1. Atidarytas hyip 2020.05.26 diena.

  minimali investicija: 0,001 BTC

  investavimo planai: nuo 2,5 iki 6% dienos pelnas iš 4 mėnesių
  indėlio galimybės ir išėmimo: Bitcoin

  Įspėjimas - ne administratorius, ne savininkas, todėl investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti.


 2. On 2020-05-24 at 14:02, Tomas parasė:

  Paprasčiausias būdas pradėti pardavinėti nereikalingus daiktus ebay svetainėje. Susirinksi reputaciją ir turėsi pajamų naujai veiklai. Taip pat gali sukurti instagram profilį ir siūlyti tam tikras prekės savo sekėjams, tačiau čia reiktų daugiau žinių ir laiko. 

  o kaip su karantinu siuntos nestrigsta?


 3. prieš 1 minute , pipis parasė:

  Toks socialinis tinklas kaip „instagram“ labai greitai pradėjo vystytis 2016 m., Todėl daugelis verslo įmonių ten pradėjo reklamuoti savo produktus. Tai antri metai, kai dirbu „Instagram“ reklamos įmonėje. Daugelis žmonių uždirba daug pinigų naudodami „instagram“, gaudami pajamų iš savo turinio. Asmeniškai aš uždirbu papildomų pinigų iš „instagram“ skelbimų naudodamas hashtag'us. Norėdami supaprastinti savo gyvenimą, naudoju hashtag generatorių https://ingramer.com/tools/instagram-hashtag-generator/ ir per mėnesį lengvai pasiekiu 5K abonentų skaičių. Manau, kad ateityje instagramas taps antruoju ar net pirmuoju pasauliniu socialiniu tinklu.

  O tai, gal ir facebook atsinaujins su hastags ir bus instagramas jau vėl nebe pirmoje vietoje.


 4. „MBOX to PST Converter“ yra labai naudingas įrankis, leidžiantis visiškai konvertuoti MBOX (MAC Mail) failus į PST („Outlook Mail“) failus. Tai suteikia jums sustabdymo sprendimą sėkmingai konvertuoti MBOX į PST failus. Konvertuoja populiariai naudojamas MBOX / MBX el. Pašto programas į „Outlook PST“ failą. Įrankis suteikia lankstumo pridėti naują „Outlook“ duomenų failą prie esamo profilio arba pridėti prie bet kurio PST failo. Tai universalus įrankis, nes palaiko daugybę el. Pašto klientų, tokių kaip „Spicebird“, „Thunderbird“, „OperaMail“, „Entourage“, „Pocomail“, „Eudora“, „MacLiveMail“, „Mulberry“, „SeaMonkey“, „MozillaMail“, „Netscape“, „Evolution“, „Sylpheed“, „ClawsMail“, „Cone“, „Mutt“, „ ir „Gnu Mail“ klientams.

  Atsisiųsti: - http://www.tools4recovery.com/mbox-to-pst-converter.html


 5. Kas gali gyventi turtingą gyvenimą ir jaunystę:

  Kažkas, kas gimė su aukso šaukštu burnoje, ir visi yra aprūpinti jo tėvų.
  Kas dar jaunystėje įsitikino, kad turi pasyvių pajamų.
  Kas turi nekilnojamojo turto ar turtingas žmogus.

  Bet tiesa yra ta, kad galite gyventi kitaip.

  Laiką, kurį praleidžiate darbe, faktinę visą dienos šviesą, galite praleisti daug įdomiau ir, svarbiausia: produktyviai sau.

  Nesėdėdamas priešais kompiuterį, nusilenkęs iki trijų mirčių. Ir sportuoti, šokinėti su parašiutu, keliauti. Sąrašą galima tęsti be galo.

  Jei jums nesiseka su 1 ir 3 taškais, vis tiek galite pradėti formuoti savo pasyvias pajamas.

  Jei manote, kad tam reikia daug pinigų, kurių reikės ilgai laukti, sustokite!

  10000 rublių per šešis mėnesius, ar manote, kad tai yra daug?

  Tai yra minimali suma, kurios jums reikės, jei pasyvioms pajamoms gauti naudosite darbinį įrankį.

  Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų poreikių.
  Kažkam 100 000 rublių neužtenka pasyvių pajamų. O kažkam tai 1 000 000.
  Remdamiesi norima suma, jūs turite dirbti pirmame etape.

  Jei būtumėte tikri, kad galite tai padaryti, padarytumėte viską?

  Leisk man pasakyti, ką daryti.

  Visų pirma, yra toks įrankis ir jis vadinamas „Yoda X“.

  Antra, įrankis yra gana jaunas, bet jau labai galingas, kaip ir „Yoda Master“.

  Trečia, tai leis jums užsidirbti pinigų.

  „Yoda X“ yra kriptografinė valiuta.
  Kaip ir „Bitcoin“, tik labiau progresyvus.

  „Yoda X“ galimybės:

  Įrodymas,

  kad akcijų gavyba yra įrodyta, suteikia galimybę uždirbti pajamų nesukuriant didžiulių kasybos ūkių ir nepirkant įrangos jų priežiūrai. „Proof of Stake“ monetos kaldinamos pačios. Ir jūs gaunate pajamas, kaip ir užstatą banke.

  Kaina.

  Jei norite dabar nusipirkti 1 „Bitcoin“, tai užtruks. „Yoda X“ buvo paleista 2020 m. Kovo mėn., Todėl kaina vis dar prieinama. Maždaug 1 USD.

  Bendruomenė ir turgavietė

  „Yoda X“ jau sudaro didžiulę draugišką bendruomenę. Ateityje bus prekyvietė, tokia kaip „Yula“ ar „Avito“, su galimybe nusipirkti prekių ir paslaugų už kriptografinę valiutą.

  „Kryptobank“.

  Štai ką visų rūšių kriptovaliutų investuotojai dabar investuoja į „Yoda“.
  Galimybė turėti kriptovaliutos kortelę su galimybe keistis į bet kuriuos, įskaitant „fiat“ pinigus.

  Taigi kaip iš to uždirbti pasyvias pajamas?

  Jums reikės „Telegram Messenger“ ir „Yoda Bot“ įrankio:

  Pirmiausia turite nusipirkti „YoDA X“ kriptonetoną. Iš manęs galite gauti geriausios kainos keitiklių sąrašą (nurodykite nuorodą, kontaktus). Pirkite bent 100 YOD.
  Tada paspauskite roboto mygtuką „Enter on Stacking“. Dabar jūsų pinigai pervedami 21–30% per mėnesį.
  Pajamos gaunamos kas 24 valandas. Norėdami sutaupyti greičiau, neišimkite lėšų, bet investuokite jas iš naujo. Kaip tai padaryti, aš taip pat parodau.
  Kreipimosi programa padės padidinti derlių.
  Dalinkitės informacija, pateikite nukreipimo nuorodą ir gaukite iki 20% daugiau iš 20 eilučių.

  Ar yra abejonių?
  Šis uždarbis skirtas ne man. Aš negaliu to padaryti.

  Sistemos atlieka visą darbą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai sudėti monetas ir paspausti mygtuką. Tada patys pamatysite, kaip pradeda augti jūsų pajamos. Patikėkite, tai labai paprasta. Be to, jūs visada palaikote partnerį.

  Tai nėra patikimos pajamos.

  Ir kas yra patikimas? Gamykloje už 30.000 rublių? Kai jūs visiškai neturite savo gyvenimo ir kiekviena diena jus tik priartina prie apgailėtinos pensijos? Kur jie paima jūsų dabartį ir net nežada ateities. Kodėl tu ten? Čia patikimumą garantuoja užsikimšimas.

  „Bitcoin“ gyvuoja daugiau nei 10 metų ir jo kaina tik auga. Tie, kurie ją pirko pradžioje, dabar yra dolerių milijonieriai.

  Ne laikas tai grąžinti. „Yoda X“ yra jūsų šansas.

  Šiame pasaulyje visi yra lygūs, visi gali būti turtingi. Taigi kodėl jūs atiduodate savo dalį kam nors kitam?

  Ar esate pasirengęs priimti savo?

  Tiesiog parašyk man (Telegram @AlenDel) ir pradėk gyventi iš tikrųjų.


  #YodaXEmpire #yodax #cryptoyodax #Saleyodax #Buyyodax #Dreamteam #Yodax #Dreamteamleaders


 6. Apsilankykite - https://t.me/cryptosignalalert „

  Crypto Signals“ tokiems mainams kaip „Binance“, „Bitmex“, „Coinpro“, „Okex“, „Bybit“ kasdien gauna 4-5 geros kokybės signalus, kurių tikslumas yra 80–90%, ir gausite informaciją apie nemokamus šifravimo signalus jūsų mobilusis, SMS ir el. pašto adresas

  Mes esame vadinami

  vienintele ir ypatinga kriptovaldžių bendruomene. Mes savo aukščiausios kokybės nariams teikiame aukščiausios kokybės signalus su daugybe kitų privalumų. Šie nemokami kriptovaliutų BOT mainai jūsų sąskaitoje pagal jūsų nustatytą limitą ir daro nuoseklų pelną

  Mūsų sėkmės santykis yra neįtikėtinas - geriausia, kad visus šiuos signalus BOT tiesiogiai vykdo jūsų sąskaitose, taigi jums nereikia likti Iš viso internete


 7. Apsilankykite mūsų grupėje ir gaukite nemokamą „Crypto Signal“, patvirtinkite garantuoto pelno grupę, „Crypto“ ir „Bitcoin Bot“ - https://t.me/cryptosignalalert

  Sumažinto dydžio vaizdas
  Sumažinto dydžio vaizdas

  Puikus skambutis su puikiu įėjimo tašku davė labai gerą pelną - galite pamatyti laiką, kai skambutis buvo išsiųstas ir kainos taškas.

  Būdami mūsų nariu, jūs žinote, koks yra tinkamas laikas uždaryti prekybą ir užsisakyti pelną - būkite sėkmingiausios „Crypto“ bendruomenės dalimi ir prekiaukite tokiose biržose kaip „Binance“, „Binance Futures“, „Bitmex“, „Bybit“, „Okex“, „Coinbase Pro“ ir kt. .


 8. Kanapių minios auginimo platforma JuicyFields.io
  Investuoti į medicinines kanapes dar nebuvo taip lengva!
  Auginkite kanapes. Tai pelninga.
   
   
  JF_BTC.jpg


  JuicyFields.io yra vienas iš šilčiausias kanapių platformų Europoje, todėl tai, kas toliau?


   JuicyFields“ siūlo galimybę kiekvienam - užsidirbti iš kanapių pramonės internete.
  Miniatiūrų judėjimas buvo sukurtas siekiant panaikinti ribas tarp žmonių ir kanapių verslo. Dalyvaukite kanapių auginime visame pasaulyje ir gaukite pelną kas 3 mėnesius!
   

  jf-facebook-banner.png Visiem, kas noklusina, tacu


  Kanapės dabar yra vienas vertingiausių turtų, į kuriuos galite investuoti. Manoma, kad kanapių pramonės vertė iki 2025 m. Bus 66,3 mlrd. Puiki žinia yra ta, kad niekada nebuvo taip lengva investuoti į medicinines kanapes. „Juicy Fields“ yra kanapių populiarios paieškos platforma, leidžianti nuotoliniu būdu investuoti į kanapes. Tai reiškia, kad jums nereikia spręsti visų problemų, susijusių su auginimo licencijų įsigijimu ar ekspertų augintojų, patikimų didmenininkų, platintojų ir farmacijos kompanijų paieškomis. Tiesiog pasirenkate kamieną (-us), kurį (-ius) norite auginti, nuspręskite, kiek augalų norite įsigyti, ir leiskite „Juicy Fields“ rūpintis viskuo.
   

  Naujas būdas užsidirbti pinigų internete!

  jf-facebook-banner 3.png


  „JuicyFields“ yra licencijuota auginti iki 10 ha THC dominuojančių padermių ir neribotą CBD dominuojančių padermių paviršių Kolumbijoje. Bendrovė bendradarbiauja tik su licencijuotais partneriais, o jos ekspertai turi išsamių žinių ir įgūdžių, reikalingų kanapėms auginti, visiškai laikantis Kolumbijos žemės ūkio standartų. „Juicy Fields“ savaiminio auginimo sistema užtikrina, kad kiekvienam augalui bus naudingas tinkamas apšvietimas, kruopštus drėkinimas ir oro mainų kontūrai, kurių jam reikia 2–4 derliui per metus.
   

  Apsilankykite tinklalapyje www.juicyfields.io, kad taptumėte potencialiu verslininku ir prisijungtumėte prie žydinčių kanapių pramonės.
   

  1. Kas yra JuicyFields.io ?


  „JuicyFields Crowdgrowing“ platforma yra technologinis sprendimas, skirtas nugriauti pasaulinę kanapių monopoliją. Minios auginimas naudojant „JuicyFields“ kiekvienam leidžia legaliai auginti medicinines kanapes ir iš to gauti pajamas. Mes suburiame tokius žmones ir licencijuotus augintojus visame pasaulyje.
   

  2. Kas yra bendras finansavimas Europoje, palyginti su JAV? Ar yra didelis susidomėjimas BĮK ir kanapių įmonių?


  Kanapių bendras finansavimas JAV turi teisinių kliūčių. Bendrovės surinktų lėšų suma yra ribojama, o įėjimo į kainą apribojimai yra pagrindinės kliūtys.

  Minėtų lėšų finansavimas Europoje jau pasiekė reikšmingą augimo, priėmimo ir brandos lygį. Mes nusprendėme tai žengti toliau. Minios plėtimas nėra vien tik pinigų kaupimas projekto plėtrai, tai leidžia dalyvauti labai pelningoje, bet griežtai reguliuojamoje kanapių pramonėje. Mums bus įdomu tiek investuotojams, tiek verslininkams, ieškantiems finansavimo, kurie turi puikias galimybes.


  „frameFB1.png“ Visiem, kas noklusina, tacu


  Mes ne tik kaupiame pinigus pradedančių kanapių plėtrai visame pasaulyje, bet ir 5 metus dalijamės pelnu iš kiekvieno partnerio derliaus su savo nariais. Mūsų kolektyvinio finansavimo konsultantai turi sėkmingo kolektyvinio finansavimo darbo Amerikoje ir Europoje patirtį, todėl platformą padarėme kaip įmanoma labiau tarptautinę.
   

  Susidomėjimas BĮK produktų ir medicinos kanapių aukščio į THC auga eksponentiškai Europoje.

  Rėmelis 18.png

  Didėjantis ES pacientų skaičius gerokai viršija turimas kanapes. Biurokratiniai sunkumai kiekvienoje ES valstybėje iki šiol trukdė daryti pažangą, palyginti, 12 JAV valstijų įteisino vartojimui skirtą marihuaną, ES Liuksemburgas 2020 m. Taps pirmąja visiškai legalizuota valstybe nare, naudojančia visų rūšių kanapes tiek rekreacinėms, tiek medicinos reikmėms. .

  Šiuo metu Europoje yra per daug biurokratijos ir brangių licencijų bei teisinių mokesčių, susijusių su kanapių verslo atidarymu - visa tai sukėlė didesnį susidomėjimą supaprastintais kanapių verslo modeliais.
   

  3. Koks rinkos privalumai nėra JuicyFields turėti Minios finansavimo erdvę, kad daugiau tradicinių platformos negali pasiūlyti?


  Mes sujungėme augančio ir bendro finansavimo modelį. Mes siūlome ilgalaikius santykius, jie visada yra geresni nei vienkartinis susitarimas. Mūsų nariai gauna pajamas 3–4–5 metus.


  „FrameFB3.png“

  4. Ar daugiau Co-op modelį su žmonių perka dalį sodo, ar šiuo atveju, kanapių auga, ir tada gauti pelną, kai kanapės yra parduodamas?


  Taip, mes, būdami dideli draugiški bendraminčiai, gauname pelną parduodami derlių.
   

  5. Kiek teisiniai augintojai yra Europoje, kuri gali užsiregistruoti ir pasiūlymas dalis jų srityje ar pasėlių?


  2020 m. Antrąjį ir trečiąjį ketvirčius planuojame priimti apie 10 projektų, kurių finansinis dydis yra 50 milijonų eurų, tačiau 2020 metų ketvirtojo ketvirčio numatome iki maždaug 150 milijonų eurų.

  Šiuo metu ruošiamės padidinti projektų skaičių ir aktyviai deramės su naujais partneriais, tiekiančiais THC produktus ir priemones.
   

  6. Kokie yra didžiausi importo šalys apie savo sąrašą, kur yra jūsų augintojai gali siųsti kanapes?


  Kanada 70% Europa 30% (Vokietija, Italija, Lenkija)
   

  7. Kokie yra minimalūs reikalavimai investuotojams ir kaip mažas ar didelis iš augintojo ar jūs turite būti užsiregistruoti?


  Investuotojams keliami reikalavimai yra ne jaunesni kaip 21 metų. Nariu gali tapti bet kas, jiems tiesiog reikia prisiregistruoti platformoje www.JuicyFields.io ir gauti asmeninę augintojo sąskaitą.
   

  Galite pasirinkti veisles su skirtingais derliais: mažos , vidutinės , aukštos ir ypač geros .
  Galite pradėti pelningą sutartį tik už € 50 ir 3 mėnesius gausite savo pirmąją dalį nuo pardavimo kanapių tiesiai į savo piniginę !!!


  Norėdami tapti „JuicyFields“ ūkininko potencialiais partneriais, turite:


  Galimybė gauti licencijas auginti GAP, gauti GMP arba kreiptis dėl jų - mes domimės, kokios veislės gali augti - „JuicyFields“ užsiima tik medicininių kanapių veislėmis, kurių THC yra daug. Žemės nuosavybė arba ilgalaikė užtikrinta nuoma. Stipri profesionali komanda, turinti sėkmingos patirties ar turinti aukščiau medicininių kanapių auginimo patirties. 8. Koks yra geriausias būdas su jumis susisiekti? Paštas, socialinės žiniasklaidos?

  PASKUTINĖ.png

   

  Geriausias būdas prisijungti yra per mūsų oficialų „Telegram“ kanalą: „ JuicyFields“.
  Čia esame prieinami visą parą


  9. Kas patartumėte ką nors, kad yra ieškote pradėti kanapių verslą Europoje dabar?

  Pradėk dabar! Dabar! Su JuicyFields! Mes esame idealus partneris pradedantiesiems, ir aš čia neperdedu!


  10. Kokia yra viena klaida, kurią padarė per pastaruosius 12 mėnesių, kad jūs norite, galite pakeisti dabar, jei žinojo, ką žinote šiuo metu?

  Nedaroma jokių klaidų, tik nauja, naudinga patirtis! Tiesą sakant, esu labai patenkinta viskuo, nes viskas vyksta pagal planą.


  „JuicyFields“ 1200x628.jpg

  11. Geriausias staigmena šiol steigiant savo verslą ir tinklalapį?

  Mes žinojome, kad esame šaunūs ir turime gerą novatorišką idėją, tačiau nesitikėjome tiek daug pozityvumo 😃

  Nors dar nepradėjome visko, jau įgijome tikrų gerbėjų pramonėje, naujų partnerių ir bendraminčių. Galiu pasakyti, kad daugiau nei 90% žmonių, kurie prisijungia prie mūsų platformos ar tiesiog žiūrėjo mūsų vaizdo įrašą, man rašo: „Alan! Tai nuostabi idėja! Mes su tavimi!"

  Tai yra maloniausias siurprizas - mūsų bendraminčiai.

  „JuicyFields dba JuicyGrow GmbH“ ( reg. Nr. 6156381)
   

   
  com.tdevaux.googleurlshortener.jpg

   URL adresas:
  https://juicyfields.io
   

   
  215-2157313_legal-icon-icon-legal.png

   Juridinis adresas:
  Torellstraße 4, 10243 Berlin, Friedrichshain
   

   
  Location-Color-43-512.png

   Biuro adresas:
  Torellstraße 4, 10243 Berlin, Friedrichshain


 9. Juostinė_1_370x165.png


  Sveiki, uždarbiautojai,

  mes džiaugiamės galėdami pranešti, kad „ AdsKeeper Team “ pradeda oficialią giją BMF! Jokių pokalbių - tik REAL atvejai, praktiniai patarimai ir įžvalgos apie vietinę ir tiesioginę reklamą. Stebėkite išskirtinius mūsų partnerių pasiūlymus, tokius kaip geriausi filialų tinklai ir rinkodaros įrankiai.

  Kas mes esame. „AdsKeeper“ yra pasaulinis vietinės reklamos tinklas, turintis daugiau nei 5 000 aukščiausios kokybės leidėjų ir daugiau nei 15 milijardų turinio rekomendacijų. Aukščiausios kokybės mūsų platformos vertikalės apima azartinius žaidimus, kazino, pasimatymus ir sveikatos bei grožio produktus. Naudodami „AdsKeeper“ galite pasiekti:
   

  • Eismas visame pasaulyje beveik bet kuriam jūsų pasirinktam pasiūlymui
  • Patikrinta duomenų bazė, skirta siųsti tiesioginius pranešimus nuo 0,003 centų
  • Paramos ir kampanijų optimizavimo paslaugos visą parą
  • Plačios taikymo galimybės ir pakartotinis taikymas
  • Realiojo laiko statistika, atrankinis kainų siūlymas

  Leiskite tai sustiprinti! Kiekvienas, užsiregistravęs per šią nuorodą, gaus 200 USD premiją už pirmą 500 USD ar didesnį įnašą „AdsKeeper“. Prašome registruotis per šią nuorodą.

  Jei turite klausimų, palikite komentarus žemiau arba susisiekite su mūsų specialiu palaikymo vadybininku adresu yuriy.privalov@adskeeper.com. Linkėdami

  aukšto CR ir nuolat augančios IG!
  „AdsKeeper“,
  jūsų raktas į pritaikytas skelbimų rekomendacijas


 10. Įvadas

  Ponios ir ponai, mums labai malonu pristatyti „ Stake.com“ - kriptovaliutų kazino ir sporto lažybų svetainę „BeerMoneyForum“ bendruomenei! Su daugiau kaip 100 monetų, kurias galima pernešti, ir 7 skirtingas žaisti skirtas monetas, įskaitant BTC, ETH, LTC, DOGE, BCH, XRP ir TRX; „Stake.com“ yra patirtis, kurios niekur kitur negalite gauti.

  Bet galbūt „Stake“ bendruomenė išskiria mus - turėdami pokalbių, forumų ir žaidimų patirtį, tai sudaro didžiausio šifravimo kazino pasaulyje pagrindą. Tik per dvejus metus mes įveikėme:

  - 1 000 000 registruotų vartotojų ,

  - 21 milijardas statymų .


  Kai norite susikurti savo sąskaitą „ Stake.com“ , jums tereikia vartotojo vardo, slaptažodžio ir el. Pašto adreso. Jei turite žvalius pirštus, registracija neturėtų užtrukti ilgiau nei 25 sekundes  . Bendri


  faktai

  ( https://stake.com )

   Greitas įnešimas ir išėmimai

   7 galimos kriptovaliutos, kuriomis galima žaisti (btc, eth, ltc, doge, bch, xrp, trx)

   24/7 apdovanotas internetinis palaikymas

   Mobilus reaguoja

   14 palaikomų kalbų

   Kazino licencijavo „Curaçao eGaming“

   Akcijos (renginiai, iššūkiai, kasdienis lažybų konkursas - varžybos)

  Geriausios VIP privilegijos (rakeback, reload, dienos / savaitės ir mėnesio premijos)


  Kazino ( https://stake.com/casino )

   1% namo krašto - žemiausia pramonėje

   14 skirtingų tikrai sąžiningų žaidimų (kauliukai, limbo, hilo, keno, minos, plinko, blackjack, ruletė, video pokeris, ratas, deimantinis pokeris, baccarat, avarija, laiko tarpsniai)

   Tikrinama sąžiningumo sistema leidžia žinoti, kad kiekvienas statymas gali būti patikrintas be manipuliavimo


  Sporto knygelė ( https://stake.com/sports )

   Didžiausias rungtynių pasirinkimas - bet kuri sporto šaka, bet kokia rinka, bet kuriuo metu

   Gyvi renginiai - daugiau nei 200 000 gyvų renginių per metus 2500 turnyrų metu

   Pinigai iš - pasipelnyti, kaip niekada anksčiau ir pinigų iš per gyvų renginių / pre atitikimus

   Tiesioginės transliacijos - žiūrėkite ir statykite tiesiogines sporto šakas  Reklama „

  Stake.com“ yra svetainė, kaip niekas kitas, ir, sakydami tai, kiekvienam aktyviam „BeerMoneyFroum.com“ nariui paruošėme specialią akciją. Nemokami 7 USD be jokių stygų, nereikia nei įmokos, nei lažybos. Spustelėkite žemiau esančią reklamjuostę ( arba šią ), užsiregistruokite reklamavimui ir visiškai nemokamai išbandykite mūsų svetainę.


   


  Kazino - Sporto knyga - Akcijos - Vip Club - Forumas - Dienoraštis - Twitter
  Ar turite klausimų? Pasiekite mus pastabų skiltyje žemyn žemiau arba susisiekite su mumis tiesiogiai support@stake.com


 11. „BitLuck“ naujienos:

  Draugai, turime jums labai svarbių naujienų!

  Gegužės 11 d., Pirmadienio vakarą, pirmasis kriptovaliutų tinklas sumažėjo trečią kartą. Atlyginimas už kasybą buvo sumažintas nuo 12,5 BTC iki 6,25 BTC.

  Tai yra priežastis mūsų naujai sutarčių su sumažintomis kainomis linijai, kuri bus pelninga perpus sumažėjus.

  Prisijunkite prie „Bitluck“ - PRADĖKITE ŠIANDIEN MINI!

  1. Klientams, kurie yra pasirengę ilgalaikiams susitarimams, mes teikiame geriausius ir pelningiausius pasiūlymus rinkoje: 100/200/500 TH gyvenimo sutartis. Tokių sutarčių pirkimas beveik prilygtų jūsų pačių prietaisų pirkimui. Tokiu atveju jums nereikės gaišti savo laiko ir pinigų įrangos pasirinkimui, viešbučio naudojimui, logistikai, mokesčiams, remontui, aptarnavimui ir saugumui. Svarbiausia - nereikia dėvėti. Jūsų talpa bus nuolat atnaujinama naudojant naujesnius įrenginius. Ir visi šie privalumai turi geriausią kainą už sutartį ir suvartojamą energiją, o tai suteiks jums didelį pelną.

  2. Mūsų metinės 50/100/500 TH sutartys grįš naujomis kainomis.

  3. Bendradarbiaudami su „Whatsminer“, mes sumažinome specialių pasiūlymų kainas: 50/100/500 TH 120 dienų.

  „PayPal“ mokėjimai buvo atkurti. Dabar galite sumokėti už visas mūsų paslaugas, įskaitant reklamines sutartis per „PayPal“.

  Pas mus galite pelningai investuoti savo lėšas ir uždirbti švarių bitkoinų kiekvieną dieną iš savo pasirinkto baseino. Nuo pirmos dienos!

  Mūsų palaikymas prieinamas visą parą, support@bitluck.com.

  Jūsų „BitLuck“ komanda


 12. „BurgersBucks“ yra nauja GPT svetainė; Mūsų politika yra leisti kiekvienam užsidirbti pinigų, nesvarbu, ar jie kilę iš Šiaurės Amerikos, Europos, Afrikos ar Azijos. Štai kodėl mes esame vieninteliai GPT, teikiantys jums daugiau nei 15 pasiūlymų sienų, siūlančių jums:

  • Atsakyti į apklausas
  • Žiūrėti vaizdo įrašus
  • Įdiegti programas
  • Ir dar daug daugiau


  Norėdami užsiregistruoti, tiesiog apsilankykite mūsų „Burgers Bucks“ svetainėje. Jūs esate automatiškai įtraukiami į siuntimo programą, kai jūsų uždarbis uždirba 10%.

  Norėdami atsiimti uždarbį, turite pasiekti minimalų 2000 BB likutį, lygų 10 USD, iškeisti savo BB pinigus į grynuosius pinigus ir pareikalauti išmokėjimo.

  Mūsų pagrindinis mokėjimo būdas yra „PayPal“, tačiau netrukus bus prieinamos kitos priemonės, pavyzdžiui, kriptovaliutos ir dovanų kortelės.


 13. Geri draugai (kaip) šį kartą pasakoja jiems apie naują socialinį tinklą, kuris moka už  prenumeratą , ir  prisijungia prie  jo.

  Jis vadinamas  CAMTV ir yra itališkos kilmės. JOKIŲ FAKTŲ , NE ŠEIMŲ 😍

  Registracija: ------->  CAMTV

  Aš paaiškinu, kaip tai veikia:

  1. Registruokitės naudodamiesi šia nuoroda --------->  Spustelėkite čia
  2. Kai tik reikia registracijos, patikrinkite sąskaitą (pakanka, kad ją būtų galima sukurti naudojant patvirtinimo kodą, kuris bus išsiųstas į mobilųjį telefoną)
  * Nesiųskite pašto patvirtinimo kodų. Į gautuosius suaktyvinsite tik paštą, suaktyvindami sąskaitą, tačiau
  nepatikrinę PATIKRINIMO SVARBU, BET JŪS NEBŪSITE PELNAS PINIGŲ
  KITUOSE ŽODŽIUOSE: BET NETIKRĖTAS SĄSKAITOS, NETURĖKITE PINIGŲ
  3. Žr. Patikrintą sąskaitą, kurią turite užpildyti savo profilyje, profilio nuotrauka ir viršelis. (Tai gali būti 2 atsitiktinės nuotraukos, nesvarbu)
  4. Pradėkite gauti pakankamai prenumeratorių (kaip), kad jie galėtų pamatyti jūsų turinį ir gauti „patinka“ (tai reiškia pinigus)

  * Aš beveik pamiršau savo svarbią detalę. Tiesiog registruodamiesi  ir patikrinkite , ar jie automatiškai suteikia jūsų sąskaitai 1 € *

  Rekomendacija: Tiesiog sekite žmones, bet neteikite „patinka“ jų turiniui, nes „patinka“ yra būdas gauti pinigų, todėl jūs paaukosite savo piniginę.

  Registracija: ------->  Spustelėkite čia
  Pradėkite uždirbti pinigus 

   

  1029216639_CamTVingles(1).thumb.png.356ba3252c3631a1c6d5a543ce855607.png


 14. Sveiki visi,

   

  Prisimeni senas gerų dienų „TheGoldenPath ir TheUnisonWealth“ kasdienius ciklus? 

  „Ads2InfiniteCycles“ yra naujas tiesios linijos dviratininkas, paleistas iki sausio 9 dienos.

  Tai yra abonementinis dviratininkas. Kiekvieno abonemento kaina yra tik 20 USD.  

  Kai jis startuos sausio 9 d., Jūs gausite naują 2 USD poziciją dviratininkui kiekvieną dieną 10 dienų. Kiekviena 2 USD pozicija uždirbs jums 4,20 USD.  

  Kadangi prenumerata sukurs 10 pozicijų, uždirbsite 42 USD.

   

  Yra 7 lygiai, kaip uždirbti iš kaupėjo. Važiuodami lygiu gausite mokamą įrašą į kitą lygį. Pajamos iš kiekvieno lygio yra 4,20 USD - 8,40 USD - 16,80 USD - 33,60 USD - 67,20 USD - 134,40 USD - 268,80 USD.  

  Kadangi už prenumeratą gaunate 10 pozicijų, šias pajamas galite padauginti iš 10.


  Išankstinio paleidimo metu galite įsigyti savo prenumeratas dabar. Šie prenumeratos pirkiniai yra pažymėti tam tikra tvarka. Jūs netgi galite įsigyti abonementus į aukštesnius lygius.

  Kiekvieno abonemento kaina yra 20 USD - 40 USD - 80 USD - 160 USD - 320 USD - 640 USD - 1280 USD.

   

  Kompensavimo planas (išsamų planą ir supratimą, kaip svetainė veikia, patikrinkite svetainėje):

  => Įjungti $ 2 Daily Sub Į $ 268,80 skirstytuvo 2x2 matrica šiek tiek daugiau nei 6 Etapai
  => Turn 2 $ subs į keletą turtų ciklų, Šeimos skelbimus Antrinių Dienos gauti išmokas
  => Unikalus Įmonės Priverstinis Straighline koncepcija / Unikalūs Esminiai funkcijas į Matrica Perdirbimai
  => Speciali atpirkimo piniginė ir didžiulės persiuntimo atitikimo premijos


  „Payplan“: 7 supermodelių 2x2 perdirbimo antrinė matrica

  2 SPECIALIEJI GRUPĖS: „A2IC Pool“ fondai ir speciali atpirkimo piniginė

  3 piniginės: indėlio likutis, grynųjų piniginė, piniginė atpirka

  => Tik grynosios piniginės grynųjų pinigų įnešimas ir išėmimas
  => Papildoma piniginė, kai aktyvinamas grynasis piniginis įnašas.
  => Atpirkite piniginę automatiniams atpirkimams


  „A2IC Pool“ fondai :
  -------------- „
  A2IC“ fondai yra laikomi atskiroje įmonės piniginėje, skirtoje programoms. Ilgaamžiškumas
  bus naudojamas tik svetainių kūrimui ir programos ilgaamžiškumui.


  Speciali atpirkimo piniginė :
  ----------------------------
  Tik atpirkite piniginę, skirtą tik 1 USD per dieną. „Sub2X2 Splitter“ BOOSTER PLANAS, be jokių kitų
  planų. pirkite naudodamiesi „Atpirkimo“ pinigine. Kai likutis pasieks 20 USD, galite nusipirkti tik 1 planą.

  20 USD už prenumeratą, taigi pradėkite nuo pradžios plano, tačiau galite įsigyti bet kuriame plane.

   

  Reikalavimai :

  Bitcoin 


 15. Mačiau šią naują galimybę ir norėjau ja pasidalinti su jumis.

  NAUJAS PRADŽIA!
  Tik 2 USD Vieną kartą iš kišenės!
  2 USD paverskite 1000!
  Įsitraukite į BETA TESTAVIMĄ DABAR!
  Tai 10 x 4 sverto programa!
  Kiekvienas gali turėti 10 žmonių savo 1 lygyje, likusieji išeina į komandą.
  1 lygis: Kiekvienas asmuo įveda tik po 2 USD, mes uždirbame 10 žmonių, mokėdami po 1 USD, o jūs iš
  viso gaunate 10 USD,
  2 lygis: Kiekvienas asmuo uždirba tik po 5 USD, 100 žmonių už jus sumoka po 2,50 USD, o jūs gaunate 250 USD.
  bendras
  3 lygis: Kiekvienas asmuo įveda tik 50 USD, mes uždirbame 1000 žmonių, mokėdami jums po 25 USD, o jūs iš
  viso gausite 25 000 USD.
  4 lygis: Kiekvienas gauna su tik $ 700, mes vietoje 10000 žmonių už jus moka jums kiekvieną $ 500 ir gausite $ 5.000.000 viso
  Prisijunkite čia: http://btc2dollar.com/affiliates?ref=Voltagetherealone

   
   

  1589909244998.png


 16. Bendrovė suteikia puikią galimybę kiekvienam partneriui uždirbti nuo 2% iki 4% pelno.
  Tai priklauso nuo investuotų lėšų sumos. Už kiekvieną kreipimąsi gausite 3gh / sek, net ir negavę įmokos. Dviejų pakopų partnerių programa suteiks jums 10% pirmojo lygio partnerių ir 5% antrojo lygio partnerių. „EXmine“ modernios platformos kriptovaliutos patogi gamyba PRISIJUNK ČIA

   

  exmine.png

  exmine2.png


 17. oficialiai paskelbta data: 2020-05-18
   

  minimali investicija: 10 USD
  investiciniai planai: 134% PO 1 DIENOS, 220% per 48 VALANDAS (VISAS 3 VALANDAS), 250% per 24 valandas (VISAS VALANDAS)
  indėlio galimybė ir išėmimas: Bitcoin , puikūs pinigai ir mokėtojas.
  Įspėjimas - ne administratorius, ne savininkas, todėl investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti.

 18. oficialiai paskelbta data: 2020-05-19
   

  minimali investicija: 10 USD
  investicijų planai: 6% valandos 22 valandoms, 7% valandos 22 valandos, 10% valandos 22 valandos, 15% valandos 22 valandos!
  indėlio galimybė ir išėmimas: Bitcoin , perfect money ir payeer
  Įspėjimas - ne administratorius, ne savininkas, todėl investuokite tik tai, ką galite sau leisti prarasti.
×
×
 • Create New...