Jump to content

Sarunas112

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  434
 • Taškai

  781 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  10

Viskas, kas parašyta nario Sarunas112

 1. Sarunas112

  wish.com

  Rekomenduokite draugams ir užsidirbkite 100 € „Wish Cash“! Gaukite 5 € „Wish Cash“ už kiekvieną rekomendaciją po to, kai išsiunčiamas pirmasis užsakymas. Užsidirbkite iki 100 € kiekvieną mėnesį! Duokite savo draugams 5 € išlaidoms Wish, kai jie užsiregistruos pasinaudodami jūsų nuoroda! Taigi kaip matote pastebėjau šiandien užsakynėdamas prekes wish.com kad yra tokia akcija todėl dalinuosiu su jumis. padėkime vieni kitiems. Mano kodas: qryfjyw
 2. Scam - nemokantis pinigų
 3. Sveiki, Šiandien perskaičiau internete apie plėtinius. Tai toks uždarbis kuriam reikės kompiuterio, interneto ir naršyti belenką internete, ką ir darote kiekvieną kartą. Tam, kad galėtumėte pradėti uždarbiauti jums reikia turėti el.banką toki pavizdžiui kaip Payeer ir galite pradėti kibti į darbus. Viena programėle tai yra tokia kaip teaserfast.ru Jus isidiegiate paprasčiau plėtinį į savo naršyklę ir atsiranda ikonėle naršyklėje jūsų, tai jumks visai netrukdo o uždarbis kila naudojant naršyklę. Užmokestis nuo 1rub.
 4. Naujas ptc kuriame taip pat reikia rinkti coins ir keičiate į USD Išmoka į perfectmoney, payeer Minimali išmoka tik 0,02$ Registracija - https://vuexybux.com/ref/47648
 5. Naršydamas internete radau toki puslapiūką, tik nežinau ar jis mokus ar ne. Kiek suprantu reikia žaisti žaidimus ir kas 3 minutes pasiimat atligį. Nežinau net kiek moka kas 3 minutes nes net neužsiregistravau, tačiau žinai tai, kad registracija nemokama nereikia nieko įnvestuoti ir žinoma galima gerai laiką praleisti ir taip pat pasipelnyti.
 6. moonlitecoin The litecoin faucet where YOU decide when to claim! What is Moon Litecoin? Moon Litecoin is a litecoin faucet with a difference...YOU decide how often to claim! Whereas most faucets only allow you to claim once per hour or once per day, we allow you to claim as often or as little as you like* The faucet will gradually fill up - quite quickly initially but it will slow down over time - until you make a claim. So the longer you leave it the more you will be able to claim. You may prefer to claim a smaller amount every 5 minutes, or visit once per day and claim the large amount that has built up while you were away! (* minimum 5 minutes between claims per account/IP address) How much can I claim? Click here to view the current claim rates. You can increase your claim amounts by up to 300% by taking advantage of the Daily Loyalty Bonus, Referral Bonus and Mystery Bonus schemes! How are my earnings paid? Moon Litecoin uses CoinPot for instant payment of your earnings. If you do not already have a CoinPot account then you must register first Why can't I make a faucet claim? You might be having problems making a faucet claim for one of the following reasons... Advert Blocking If we detect that you have blocked adverts or they aren't showing up in your web browser then we will prevent you from making a faucet claim. If any of our adverts are not showing then there must be something blocking them on your browser/device. This may be an ad-blocking browser plug-in or extension - if so, please disable your ad-blocking browser plugin/software or add this page to the exception list. Browser/Device incompatability This faucet web site is designed to work on the broadest range of web browsers and devices possible. However it may be that your browser/device is not supported and you receive an error message when you try to claim. If so, please try a different browser or device to check that this is the problem before contacting us about it. Do you have an affiliate/referral program? Yes we do - click here for full details Can I advertise on Moon Litecoin? Yes you can! We have several advertising spaces that are available directly - CPM/CPC at Mellow Ads
 7. Nuo šiandien taškai 2x 

  Akcija iki 2020.10.16d.

 8. Sveiki, vyksta akcija visą mėn... nuo 2020.09.16d. iki 2020.10.16d. Šiuo metu gaunate taškus už: Forumo nauja tema 2 taškai Forume atsakymas 1 taškas Akcijos metu, kuri vyksta iki 2020.10.16d. gausite taškus 2x tai reiškia: Forumo nauja tema 4 taškai Forumo atsakymas 2 taškai Sekmės ir kuo daugiau aktyvumo!
 9. Šiandien atsisiųsiu programėlę ir išbandysiu viską 🙂 Klausimas kuri rinktis?
 10. Sarunas112

  Boommio

  Labai įdomu, otai į parduotuvę reikia nuvaryti ir skenuoti kodą, kaip pvz buna ledu tai ledų kaip mėsos tai mėsos ir t.t.?
 11. Paimiau test išmoka viskas ok, iškarto išmoka kitaip sakant instant budu. Išmoką prisegu. Dar ką išsiaiškinau, tai tai, kad galima pirkti pack, su kuriais gaunate nemokamus coins'us, pati pirmą pack galima nusipirkti nemokmai.
 12. Labai gerai, o su tuo kuponu dabar gakėsi kažką pirkti.
 13. Nu paspaudžiau atrodo tik nežinau ar pagelbėjo
 14. nežinau kažkas negerai nes va ką meta, kažkoki error screen....
 15. Už paspaudimą - 0,005$ Už ref paspaudimą - $0.0005 Minimali išmoka tik 2$ Išmoka į PerfectMoney ir Payeer
 16. Paspaudimas - 0,01 standart Ref paspaudimas - 20% Minimalus išmokėjimas 2$ Išmoka į perfect money ir payeer
 17. Na lauksim ir manau sulauksim, bei pasidalinsi savo uždarbiu screen
 18. Tag'us visada naudoju nes tai kone geriausia reklama instagrame. Išmeginsiu bot'a pažiesim kas bus ačiū už rekomendacija
 19. Per paspaudima iki 3 coins 100 coins - 1RUB 100 coins - 0,01$ Minimali išmoka tik 0,02$ Išmoka į payeer ir Perfect money
 20. Gerb. lankytojai, jau kuri laiką šneku su įvairiausio tipo žmonėmis ir vis užklausiu ką manote apie uždarbį internete? Jie man dažniausiai atsako, kad tai yra nesamonė! Ir aš paklausiu kodėl, parodau kelias savo išmokas ir jie atsako, kad tai tik pasisekimas vienkartinis išmokėjimas ir paskui per anstolius susigrąžins. Ir dar negana to sako labai didelis laiko gaišimas. O aš sakau nenorėkit visko iš karto, jau dabar galima taip dirbti internete, kad pinigai uždirbtu pinigus. Taigi, padiskutuojame ką jus manote uždarbiautojai?
 21. Na bet, sutinku su tavim, kad programa veikia, bet vistiek instagram turi gerus koduotojus ir programišius, tai ne eilinis saitas. Tačiau vistiek labai daug žmoniu gaus block, dėl programos.
 22. Labai puikus parašymas tiems kas dar dasidės prie instagram, siekdami uždirbti o ne pasirodyti, aš asmeniškai pats renkuosi sekėjus ir jokiu programėlių nenaudoju, visi yra žmones o ne robotai ir pastoviai palaikina ar parašo. Mano tematika žvejyba. Ačiū už pasidalinimą dar kartą.
 23. Sarunas112

  Jūsų filmas

  Hm, na manau dauguma taip daro, o kaip su filmai.in arba filmux.org? online
 24. Labas Tomai! Labai džiugu, kad praneši naujienas ir kiti vartotojai taip pat žinos, dėl 20€
 25. Sveiki, kokius filmus žiūrite dažniausiai? Per ką žiūrite? Online? Ar perkate filmus? Siunčiates? Jūsų patarimas?
×
×
 • Create New...