Peršokti į kontentą

Tomas

Narys(ė)
 • Pranešimų skaičius

  137
 • Taškai

  158 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  15

Tomas paskutinį kartą laimėjo Vasario 21

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

30 Puikus

Apie Tomas

 • Nario rangas
  Uždarbiautojas(ė)
 • Gimtadienis 2001.06.13

Paskutiniai profilyje apsilankė

546 profilio peržiūros
 1. IObit SystemCare 14 PRO KEY CDD6D-D0774-F23C0-7EB3N Prieš pora dienų dar veikė, dabar nesu garantuotas, bet pasidalinkitę kas aktyvuositęs. Raktas tinka ne vienam kartui.
 2. Dėl nereikalingų papildomų išlaidų su populiariais mokėjimo būdais ai.marketing nusprendė paskatinti kitus mažiau populiarus ir mažiau kainuojančius mokėjimo būdus su bonusais. Bonusai bus pridėti prie reklamos balanso iškart iki kovo 2 dienos. Mokėjimo priemonės ir bonusai: 1. Perfect money (+8%) 2. Payeer (+9%) 3. Bitcoin (+10%) 4. Reinvestavimas iš esamo balanso(+10%) Projektas mokus, todėl kas nori pradėti dirbti su juo, tai pats metas.
 3. Projektas nemiega ir vis dar mokus. Šiandien atsirado mini funkcija, tai yra dizaino patamsinimas. Nors ir mažas atnaujinimas, bet vistiek kažkas. Vyksta cashback konkursas, kur svarbiausia kuo daugiau skirtingų pirkimų, o ne suma, gali dalyvauti ir neinvestave. NBO bonuso akcija baigėsi, jei bus vėl, pranešių iškart čia. Pats rečiau darau išmokas ir viską reinvestuoju, kadangi labai sumažėjo reklamos balansas dėl pastovių išsiemimų ir nereinvestavimo. Mėnesio pabaigoje arba pradžioje galvoju pasiimti pora šimtų dolerių išmoką, tai pasidalinsiu ja čia kai gausiu. Kas dar neužsir
 4. Tomas

  Blackcatcard

  Verta paminėti jog sąskaitos uždarymas kainuoja ,ir nemažai dar. Nuo 2iki15 eurų priklausomai nuo aktyvumo ir praėjusio registracijos termino.
 5. Dėl daug pranešimų dėl scam, telegramas pažymėjo šį kanalą kaip scam, daug šansų jog taip ir yra. Kadangi nieko čia nereikia daryti, palauksių mėnesį laiko iki pilnos išmokos.
 6. Sveiki, Radau internete pasidalintomis nuorodomis su daug kursų, manau kiekvienas ras kažką sau. Kursų yra labai daug, jums tiesiog reikia paršyti man į telegram: https://t.me/Feksas Temoje nesidalinu dėl tam tikrų priežasčių.
 7. Projektas kaip ir nebeveikia bent man, dėl to ir užrakinta.
 8. Minimalios sumos neturiu nusistatęs, domina visi kiekiai.
 9. Šiandien ir rytoj skubiai paimčiau 100$ ir daugiau payeer ir PM valiutos. Domina ir mažesnės sumos, turiu uždarbis paskyrą. Dėl greitesnio bendravimo parašykit man į telegramą: https://t.me/Feksas arba tiesiog į šios svetainės žinutės.
 10. PayPal kažkaip labiau mėgsta visa kortelės, tai pabandyk su revolut kortele, jie duoda virtualias ten.
 11. Nemačiau atsakymo. Bet bendrai jog kiti žinotų, tai gali užtrukti tie pavedimai pora dienų.
 12. Nuo vasario 3 iki 13 dienos vyksta NBO išpirkimo akcija. Pildant reklamos balansą galima gauti +12% prie sumos(+8% nuo manęs). Kas yra NBO? Tai yra pačios kompanijos išleista valiuta, tikslios paskirties nežinau. Esmė jog per akcijas jie 1 NBO užskaito kaip 1$. Kaip gauti NBO? 1. Nueinate į http://www.ineurochange.com 2. Prisijungiate su ai.marketing prisijungimais. 3. Pasirenkate kaip norite nusipirkti valiutos. Turint valiutą toj pačioj paskyroje, nieko nereikia daryti, viskas prisidės automatiškai. Taip pat galite nusipirkti valiutos ir iš manęs:
 13. 1. Prekę užsakai pagal pirkėjo adresą, orderį matai pačiam eBay. Tracking irgi ten idėk pažymėdamas jog išsiuntei, į PayPal automatiškai prisidės. Dėl apmokėjimo, tai aliexpress prima ir Paypal dabar. Pačioje pradžioje Paypal laikys pinigus, dėl naujo pardavėjo apsaugos. 2. Kol nepasiekei kokių 3-5k $ apyvartos, manau neverta net jaudintis + gali pirkti iš Paypal ir tik pelną persivedi sau. 3. Pradžiai užtenka ir personal, įsibėgėjus atsidarai IV ir persikeli ant business paskyros. 4. Patariama dėti nuosekliai ir dvigubinti pridėjimų skaičių 1.5-2 kartus. Jeigu dar turi kla
 14. Užsiregistravau, šeip atrodo labai keistai pats appsas. Per 10 min apie 2$ gavau. Tai gali būti jog suvilioja su tais 0.1$ ir toliau vis sunkiau sekasi pasiekti tuos 10$
×
×
 • Create New...