Jump to content

Tomas

Narys(ė)
 • Pranešimų skaičius

  27
 • Taškai

  48 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Tomas paskutinį kartą laimėjo Gegužės 1

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

3 Neutrali

Apie Tomas

 • Nario rangas
  Narys(ė)
 • Gimtadienis 2001.06.13

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Tomas

  Parduodu pora fb puslapių

  Turiu, tačiau neparduodamos jos.
 2. Tomas

  Mėnesio aktyviausias narys(ė)

  Tokiai idėjai reiktų normalių prizų ir aktyvių moderatorių. Mano pasiūlymas būtų kas mėnesinis pakvietimų konkursas su 5-15€ prizu.
 3. Sveiki, Neradau tinkamos skilties, jei kas perkelkit. Taigi turiu pora fb puslapių nuo seniau. Puslapiai apleisti, todėl norėčiau jų atsikratyti. 1) https://facebook.com/Greiti-Ir-Įsiutę-Lietuva-955558491144824/ - galima keisti pavadinimą, organiškai surinkti fanai. Kaina 0.5€ 2) https://facebook.com/juodas-humoras-150849924982003/ - galima keisti pavadinimą, organiškai surinkti fanai, ~8 metų senumo. Kaina 10 eurų. 3) https://facebook.com/vprikolai/ - negalima keisti pavadinimo, organiškai surinkti fanai, ~6 metai. Kaina 4 eurai 4) https://m.facebook.com/Pasmerkti-4-1879031288792042/ - galima keisti pavadinimą, organiškai surinkti fanai, reach 2-5k. Kaina 3€ 5) https://m.facebook.com/Žmogus-už-žmogų-1529924823937192/ atiduosių kartu su pirmu nemokamai. Rašykit į PM, atsiųsiu fb profilį.
 4. Veikia su blockchain(kriptovaliutos) , suteikia realią vertę daiktams.
 5. Visi tokie žaidimai kaip minėjai pradžioj leidžia susirinkti didesnės sumas, o paskui palaipsniui mažina jas. Jie gyvena iš reklamų, todėl neverta prasidėti net. Išimtis yra žaidimai kurie turi savo eko sistemą.
 6. Tomas

  Ar reikia čiato?

  Žmonių kurie ieško kaip užsidirbti yra tikrai pilna, pažiūrėjus tik facebook grupėse po 3-4k žmonių.
 7. Tomas

  Ar reikia čiato?

  Su čiatu viskas dar nykiau atrodys. Manyčiau kolkas nereikia jo, kol per dieną bent 100 narių neapsilanko.
 8. Manau reiktų ištrinti visas hyip, ptc skiltis, kadangi tai totalus laiko švaistymas. Daugiau reiktų orientuotis ir prekybą, affilate, social marketingą. Yra daugiau tu sričių, išvardijau tik pagrindines. Manau tie centiniai darbai atbaido norinčius pradėti uždirbti internetu. Galima būtų padaryti atskirą skiltį 100 postų pasiekusiems asmenims, kur būtų nuleakinti kokie nors kursai. Žinau jog tai nėra gerai, tačiau tai tik idėja.
 9. Paskoluklubas.lt man kaip ir favoritas yra(registruota įmonė, galima investuoti su grąžinimo fondu) Finbee.lt turiu didžiausias investicijas, tačiau naujų pinigų nededu.
 10. Investavimas, tai nebent p2p skolinimas, šiuo atvėju patikimiausiai atrodo. Akcijų rinkos labai nenuspėjamos dabar. Realiai įmonių statistikos eina žemyn, o akcijos nereguoja su tikėjimu į ateitį. Nuorodų spaudinėjimas yra didžiausias absurdas gyvenime. Spaudinėji nuorodas ir gauni pinigus kurie padengia tik elektros išlaidas ir dar nežinai ar svetainė sumokės išvis.
 11. Lietuvoje siuntos kaip ir nestringa. Į kaikurias labiau paveiktas šalis siuntimo laikas išaugo, dėl to reikia rinktis kitus siuntėjus. Lietuvos paštas yra pateikęs numatomus terminus šiuo laikotarpiu. Jei užsiiminėti dropshipping, tai manau verta prasidėti tik su vietiniais tiekėjais.
 12. Instagram priklauso pačiam facebook. Facebook nėra esmės lygiuotis į instagram kadangi tai viena kompanija. Bei patys projektai yra gana skirtingi. Pats instagram yra populiarus, nes ten daug aktyvaus jaunimo ir naujienų srautas nėra taip sugadintas kaip facebook, kai matai ne visas naujienas.
 13. Paprasčiausias būdas pradėti pardavinėti nereikalingus daiktus ebay svetainėje. Susirinksi reputaciją ir turėsi pajamų naujai veiklai. Taip pat gali sukurti instagram profilį ir siūlyti tam tikras prekės savo sekėjams, tačiau čia reiktų daugiau žinių ir laiko.
 14. Acc tai patvirtinas, bet va jau 2 kart blokuoja per 2 savaites. Realiai iš foto galima pamatyti kodėl, kai per 90 dienų ir 31 dienos toks skirtumas 😄 Dabar teko sustabdyti viską, nes tiesiog pinigų nebėra išsiuntimui. Foto:
 15. Kad žmonės perka tikrai neblogai, tos algos kaip ir nenukentėjo, kas darbo neteko gauna išmokas. Ebay per pora savaičių pardavimus išauginau 1000% palyginti su praeitų mėnesių, Paypal pastoviai pradėjo blokuoti net. Reikia tik labiau pagalvoti ko žmonėms tokiu metu reiktų.
×
×
 • Create New...