Jump to content

Tomas

Narys(ė)
 • Pranešimų skaičius

  53
 • Taškai

  110 
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Tomas paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 17

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

7 Neutrali

Apie Tomas

 • Nario rangas
  Paženges
 • Gimtadienis 2001.06.13

Paskutiniai profilyje apsilankė

210 profilio peržiūros
 1. Užmačiau lietuvį, kuris pasiemė 100$ neseniai ir pats investavo papildomai 1000$. Pats irgi nusprendžiau investuot daugiau ir dasidėjau 100$, žiūresime kaip viskas gausis. Taip pat galite naudoti šį projektą perkant pirkinius, galima susigrąžinti pora procentų perkant iš lidl ir t.t. Taip pat mačiau jog kaikurie reginasi ne per smegenų formos ženkliuką(patį pirmą), jis leidžia keltis lygį ir gaut bonusus.
 2. Realiai nesvarbu, kadangi skiriasi tik paskyrų skaičius. Man pilnai užtenka 1 plano.
 3. Tomas

  Boommio

  Galima įvesti kodus, keliais pasidalinau viršuje. Atsirado dar viena akcija su gumomis, jų galima nuskenuoti net 3 per parą. Gumų kodai: 50173624 40099583 42247371
 4. Realiai pastebėjau ,jog Instagram labai promotina reels video. Peržiūrų surenka daugiau ,nei paprastai pasidalintas video. Tai puiki galimybė praplėsti savo fanų ratą, pabandykite.
 5. Lietuvių appsas, yra tiek ios, tiek android. Skenuojat prekių kodus ir gaunat arba taškų arba kokį nors prizą. Prizų yra įvairiausių: nuo pildyk papildymo už 1 eurą iki Amazon ar Netflix kuponų. Ref jokio nėra. Kasdien galima sužaisti 2 kartus Dabartinė akcija yra ledų, tai pasidalinu 2 kodais: 4770166219573 4770175048133 Rekomenduoju registruotis per Facebook ir Google, taip turėsite 2 acc ir bus patogiau viską daryti. Vinted'e pilna įrodymų, jog appsas sąžiningas.
 6. Pora metų egzistuojantis kriptovaliutų bankas, turbūt pats žinomiausias tokio tipo bankas. Už registraciją duoda 50 USD jų kripto valiuta(tos minutės kursu). Jie yra užrakinami ,kol pasieksite 2 lygį. Taip pat nemokamai atsiunčia visa kortelę. Siūlo įvairius kortelių lygius ir puikų bonusą investuojant į jų token. Nėra išdavimo, mėnesinių mokesčių. Imant pirmą variantą gauni 1% gražą už visus pirkinius. Planai ir jų privalumai: Kad gauti bonusą reikia panaudoti pakvietimo nuorodą, o jei prašo ir kodą. Nuoroda: https://crypto.com/app/62rxetcfe3 Kodas: 62rxetcfe3
 7. Pasiėmiau kuponą, gan nelengvai. Ant galo pradėjo blokuoti fake acc. Bet manau įmanoma užduotis. Jei nedaug trūksta (50centų ir mažiau) drąsiai rašykit man į PM ir pradėsiu pasiekti tą sumą.
 8. Ne tas Linkas buvo. Nauja nuoroda: https://a.aliexpress.com/_m0uUtT1
 9. Dabar vyksta akcija kur kviesdamas draugus gali pasiimti 17,3 eurų kuponą. Man trūksta vos kelių centų, jei galit paspauskit ir patys sudalyvaukite. Restartinasi kas 24 h, ir tu pačių žmonių kviesti negalima. Nuoroda: https://a.aliexpress.com/_mtswąld Galima kurtis fake acc, tačiau pastebėjau jog labiau priema su gmail jungiantis, kitiems error meta.
 10. Dabartinė mano statistika: Reklamos biudžetas: 100$ Cashback: 54.01$ (laukimo periode, reikės laukti nuo 20 iki 30 dienų) Pasiekęs 200 $ reklamos biudžetą, bandysiu išsimti kažkiek pinigų. Spėti kada tai bus, būtų netikslu ,nes dienos uždarbis svyruoja gana dideliu skirtumu(kaip amerikietiški kalneliai)
 11. Block'ai nėra amžini. Palyginus naturalų augimą ir augimą su bot'o pagalba, užtenka mažiau pastangų geresniems rezultatams. Mano rekomenduojami limitai: 200-300 follow, 150-200 unfollow, 10-15 comments, 250-300 like per para. Jeigu vistiek gaunamas blokas, leiskit pailsėti botui. Taip pat nepamirškit naudoti tag'ų ant savo postų, užsienio rinkoje, tai tikrai naudingas dalykas.
 12. Projektas moka už atliktas apklausas, realiai apklausų būna labai retai, bet manau apsimoka turėti šią programelę. Išmoka galima pasiimti į revolut arba paypal, vos nuo 2,5 eurų. Pats išmokos nesurinkau, bet mačiau yra įkeltų į facebook. Registracijos nuoroda su pradiniais 11 centų: https://attapoll.app/join/nglss Kad pasiekti tą išmoką, galit kviesti draugus ir gautis kažkiek centų už registraciją.
 13. Jarvee, tiesiog pagal tavo nurodymus followina, unfollowina, laikina, komentuoja tavo parinktus tekstus. Visa tai leidžia pagreitinti augimą.
 14. Tomas

  Jūsų filmas

  Naudojuosi abiejomis svetainėmis, bet ne taip dažnai ir žiūriu tuos filmus pastaruoju metu.
 15. Mačiau seniau jau šitą projektą Facebook grupėse, tačiau tik dabar nusprendžiau jį išbandyti. Projektas atrodo gana logiškas, reviews daug neradau apie jį. Registruojantis duoda 50$, kuriuos reiks grąžinti norint išsiimti pinigus. Viskas veikia gana paprastai, jūsų pinigai naudojami kaip apyvarta kitų kompanijų reklamai. Nuo kiekvieno pardavimo per tą reklamą mes gauname apie puse sumos nuo komisinių ai.marketing, kita pusė eina į fondą. Viskas atrodo kaip ir tvarkingai, išmokos kolkas neįmiau. Pats investavau papildomus 50$ ,jog viską išbandyčiau greičiau. Todėl pradžiai rekomenduoju tik užsiregistruoti naudojantis smegenų ženkliuką. Bonusas ateis per 24-48 valandas ir ta suma pradės dirbti. Bandysiu kuo greičiau pranešti ar projektas mokus. Prie to galite prisidėti užsiregistravę per šią nuorodą: https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
×
×
 • Create New...