Jump to content
Sarunas112

Naujas būdas užsidirbti pinigų internete - kanapių minios auginimo platforma JuicyFields.io

Rekomenduojami pranešimai

Kanapių minios auginimo platforma JuicyFields.io
Investuoti į medicinines kanapes dar nebuvo taip lengva!
Auginkite kanapes. Tai pelninga.
 
 
JF_BTC.jpg


JuicyFields.io yra vienas iš šilčiausias kanapių platformų Europoje, todėl tai, kas toliau?


 JuicyFields“ siūlo galimybę kiekvienam - užsidirbti iš kanapių pramonės internete.
Miniatiūrų judėjimas buvo sukurtas siekiant panaikinti ribas tarp žmonių ir kanapių verslo. Dalyvaukite kanapių auginime visame pasaulyje ir gaukite pelną kas 3 mėnesius!
 

jf-facebook-banner.png Visiem, kas noklusina, tacu


Kanapės dabar yra vienas vertingiausių turtų, į kuriuos galite investuoti. Manoma, kad kanapių pramonės vertė iki 2025 m. Bus 66,3 mlrd. Puiki žinia yra ta, kad niekada nebuvo taip lengva investuoti į medicinines kanapes. „Juicy Fields“ yra kanapių populiarios paieškos platforma, leidžianti nuotoliniu būdu investuoti į kanapes. Tai reiškia, kad jums nereikia spręsti visų problemų, susijusių su auginimo licencijų įsigijimu ar ekspertų augintojų, patikimų didmenininkų, platintojų ir farmacijos kompanijų paieškomis. Tiesiog pasirenkate kamieną (-us), kurį (-ius) norite auginti, nuspręskite, kiek augalų norite įsigyti, ir leiskite „Juicy Fields“ rūpintis viskuo.
 

Naujas būdas užsidirbti pinigų internete!

jf-facebook-banner 3.png


„JuicyFields“ yra licencijuota auginti iki 10 ha THC dominuojančių padermių ir neribotą CBD dominuojančių padermių paviršių Kolumbijoje. Bendrovė bendradarbiauja tik su licencijuotais partneriais, o jos ekspertai turi išsamių žinių ir įgūdžių, reikalingų kanapėms auginti, visiškai laikantis Kolumbijos žemės ūkio standartų. „Juicy Fields“ savaiminio auginimo sistema užtikrina, kad kiekvienam augalui bus naudingas tinkamas apšvietimas, kruopštus drėkinimas ir oro mainų kontūrai, kurių jam reikia 2–4 derliui per metus.
 

Apsilankykite tinklalapyje www.juicyfields.io, kad taptumėte potencialiu verslininku ir prisijungtumėte prie žydinčių kanapių pramonės.
 

1. Kas yra JuicyFields.io ?


„JuicyFields Crowdgrowing“ platforma yra technologinis sprendimas, skirtas nugriauti pasaulinę kanapių monopoliją. Minios auginimas naudojant „JuicyFields“ kiekvienam leidžia legaliai auginti medicinines kanapes ir iš to gauti pajamas. Mes suburiame tokius žmones ir licencijuotus augintojus visame pasaulyje.
 

2. Kas yra bendras finansavimas Europoje, palyginti su JAV? Ar yra didelis susidomėjimas BĮK ir kanapių įmonių?


Kanapių bendras finansavimas JAV turi teisinių kliūčių. Bendrovės surinktų lėšų suma yra ribojama, o įėjimo į kainą apribojimai yra pagrindinės kliūtys.

Minėtų lėšų finansavimas Europoje jau pasiekė reikšmingą augimo, priėmimo ir brandos lygį. Mes nusprendėme tai žengti toliau. Minios plėtimas nėra vien tik pinigų kaupimas projekto plėtrai, tai leidžia dalyvauti labai pelningoje, bet griežtai reguliuojamoje kanapių pramonėje. Mums bus įdomu tiek investuotojams, tiek verslininkams, ieškantiems finansavimo, kurie turi puikias galimybes.


„frameFB1.png“ Visiem, kas noklusina, tacu


Mes ne tik kaupiame pinigus pradedančių kanapių plėtrai visame pasaulyje, bet ir 5 metus dalijamės pelnu iš kiekvieno partnerio derliaus su savo nariais. Mūsų kolektyvinio finansavimo konsultantai turi sėkmingo kolektyvinio finansavimo darbo Amerikoje ir Europoje patirtį, todėl platformą padarėme kaip įmanoma labiau tarptautinę.
 

Susidomėjimas BĮK produktų ir medicinos kanapių aukščio į THC auga eksponentiškai Europoje.

Rėmelis 18.png

Didėjantis ES pacientų skaičius gerokai viršija turimas kanapes. Biurokratiniai sunkumai kiekvienoje ES valstybėje iki šiol trukdė daryti pažangą, palyginti, 12 JAV valstijų įteisino vartojimui skirtą marihuaną, ES Liuksemburgas 2020 m. Taps pirmąja visiškai legalizuota valstybe nare, naudojančia visų rūšių kanapes tiek rekreacinėms, tiek medicinos reikmėms. .

Šiuo metu Europoje yra per daug biurokratijos ir brangių licencijų bei teisinių mokesčių, susijusių su kanapių verslo atidarymu - visa tai sukėlė didesnį susidomėjimą supaprastintais kanapių verslo modeliais.
 

3. Koks rinkos privalumai nėra JuicyFields turėti Minios finansavimo erdvę, kad daugiau tradicinių platformos negali pasiūlyti?


Mes sujungėme augančio ir bendro finansavimo modelį. Mes siūlome ilgalaikius santykius, jie visada yra geresni nei vienkartinis susitarimas. Mūsų nariai gauna pajamas 3–4–5 metus.


„FrameFB3.png“

4. Ar daugiau Co-op modelį su žmonių perka dalį sodo, ar šiuo atveju, kanapių auga, ir tada gauti pelną, kai kanapės yra parduodamas?


Taip, mes, būdami dideli draugiški bendraminčiai, gauname pelną parduodami derlių.
 

5. Kiek teisiniai augintojai yra Europoje, kuri gali užsiregistruoti ir pasiūlymas dalis jų srityje ar pasėlių?


2020 m. Antrąjį ir trečiąjį ketvirčius planuojame priimti apie 10 projektų, kurių finansinis dydis yra 50 milijonų eurų, tačiau 2020 metų ketvirtojo ketvirčio numatome iki maždaug 150 milijonų eurų.

Šiuo metu ruošiamės padidinti projektų skaičių ir aktyviai deramės su naujais partneriais, tiekiančiais THC produktus ir priemones.
 

6. Kokie yra didžiausi importo šalys apie savo sąrašą, kur yra jūsų augintojai gali siųsti kanapes?


Kanada 70% Europa 30% (Vokietija, Italija, Lenkija)
 

7. Kokie yra minimalūs reikalavimai investuotojams ir kaip mažas ar didelis iš augintojo ar jūs turite būti užsiregistruoti?


Investuotojams keliami reikalavimai yra ne jaunesni kaip 21 metų. Nariu gali tapti bet kas, jiems tiesiog reikia prisiregistruoti platformoje www.JuicyFields.io ir gauti asmeninę augintojo sąskaitą.
 

Galite pasirinkti veisles su skirtingais derliais: mažos , vidutinės , aukštos ir ypač geros .
Galite pradėti pelningą sutartį tik už € 50 ir 3 mėnesius gausite savo pirmąją dalį nuo pardavimo kanapių tiesiai į savo piniginę !!!


Norėdami tapti „JuicyFields“ ūkininko potencialiais partneriais, turite:


Galimybė gauti licencijas auginti GAP, gauti GMP arba kreiptis dėl jų - mes domimės, kokios veislės gali augti - „JuicyFields“ užsiima tik medicininių kanapių veislėmis, kurių THC yra daug. Žemės nuosavybė arba ilgalaikė užtikrinta nuoma. Stipri profesionali komanda, turinti sėkmingos patirties ar turinti aukščiau medicininių kanapių auginimo patirties. 8. Koks yra geriausias būdas su jumis susisiekti? Paštas, socialinės žiniasklaidos?

PASKUTINĖ.png

 

Geriausias būdas prisijungti yra per mūsų oficialų „Telegram“ kanalą: „ JuicyFields“.
Čia esame prieinami visą parą


9. Kas patartumėte ką nors, kad yra ieškote pradėti kanapių verslą Europoje dabar?

Pradėk dabar! Dabar! Su JuicyFields! Mes esame idealus partneris pradedantiesiems, ir aš čia neperdedu!


10. Kokia yra viena klaida, kurią padarė per pastaruosius 12 mėnesių, kad jūs norite, galite pakeisti dabar, jei žinojo, ką žinote šiuo metu?

Nedaroma jokių klaidų, tik nauja, naudinga patirtis! Tiesą sakant, esu labai patenkinta viskuo, nes viskas vyksta pagal planą.


„JuicyFields“ 1200x628.jpg

11. Geriausias staigmena šiol steigiant savo verslą ir tinklalapį?

Mes žinojome, kad esame šaunūs ir turime gerą novatorišką idėją, tačiau nesitikėjome tiek daug pozityvumo 😃

Nors dar nepradėjome visko, jau įgijome tikrų gerbėjų pramonėje, naujų partnerių ir bendraminčių. Galiu pasakyti, kad daugiau nei 90% žmonių, kurie prisijungia prie mūsų platformos ar tiesiog žiūrėjo mūsų vaizdo įrašą, man rašo: „Alan! Tai nuostabi idėja! Mes su tavimi!"

Tai yra maloniausias siurprizas - mūsų bendraminčiai.

„JuicyFields dba JuicyGrow GmbH“ ( reg. Nr. 6156381)
 

 
com.tdevaux.googleurlshortener.jpg

 URL adresas:
https://juicyfields.io
 

 
215-2157313_legal-icon-icon-legal.png

 Juridinis adresas:
Torellstraße 4, 10243 Berlin, Friedrichshain
 

 
Location-Color-43-512.png

 Biuro adresas:
Torellstraße 4, 10243 Berlin, Friedrichshain

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...