Peršokti į kontentą
2022m. Rugpjūčio 8d. Švęsime gimtadieni. ×
Sarunas112

Mbox To Pst Converter

Rekomenduojami pranešimai

„MBOX to PST Converter“ yra labai naudingas įrankis, leidžiantis visiškai konvertuoti MBOX (MAC Mail) failus į PST („Outlook Mail“) failus. Tai suteikia jums sustabdymo sprendimą sėkmingai konvertuoti MBOX į PST failus. Konvertuoja populiariai naudojamas MBOX / MBX el. Pašto programas į „Outlook PST“ failą. Įrankis suteikia lankstumo pridėti naują „Outlook“ duomenų failą prie esamo profilio arba pridėti prie bet kurio PST failo. Tai universalus įrankis, nes palaiko daugybę el. Pašto klientų, tokių kaip „Spicebird“, „Thunderbird“, „OperaMail“, „Entourage“, „Pocomail“, „Eudora“, „MacLiveMail“, „Mulberry“, „SeaMonkey“, „MozillaMail“, „Netscape“, „Evolution“, „Sylpheed“, „ClawsMail“, „Cone“, „Mutt“, „ ir „Gnu Mail“ klientams.

Atsisiųsti: - http://www.tools4recovery.com/mbox-to-pst-converter.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

„MBOX to PST Converter Tool“ sklandžiai perjungia MBOX duomenis į „Outlook PST“ formatą. Jis paverčia vieną ar kelias pašto dėžutes su visais el. Pašto elementais, tokiais kaip el. Paštas, užduotys, užrašai, priedai, žurnalai ir kt. Jis palaiko 20 MBOX klientų, kai kurie iš jų yra - „Apple Mail“, „Poco Mail“, „Evolution“, „Thunderbird“, „Spice bird“, „Claws Mail“, „Postbox“. paštas, „Mozilla Mail“, „Sea Monkey“ ir kt. Tai rodo peržiūrą prieš galutinį konversiją, vartotojas gali iš naujo pasirinkti failus. Tai gerai veikia su visais naujaisiais ir senesniais „MS Outlook“ ir „macOS“ leidimais. Prieš naudodamiesi programa turėtumėte pasinaudoti demonstracine versija ir patikrinti MBOX į PST keitiklio programinės įrangos ypatybes ir funkcijas.

Apsilankykite čia, jei norite gauti daugiau informacijos: - https://www.toolscrunch.com/mac-mbox-to-pst-converter.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Paimkite šią „Thunderbird MBOX į PST konverteris“ programinę įrangą, taip pat konvertuokite MBOX failą į PST failą vos keliais paspaudimais. Konvertavimo procesas užtrunka vos kelias minutes. Tai labai lengvai konvertuoja kelis MBOX failus vienu metu, neprarandant jokios informacijos. Jis tiksliai konvertuoja „Thunderbird MBOX“ failus į PST failą, išsaugant originalų visų el. laiškų formatavimą ir pašto dėžutės aplanko struktūrą diske.

Programai visiškai nereikia jokių trečiųjų šalių komponentų, struktūrų ar bibliotekų, ji veikia su bet kokia Outlook versija bet kurioje Windows sistemoje ir gali apdoroti bet kokį šaltinio MBOX failų skaičių vienoje partijoje. Naudokite nemokamą bandomąją „Thunderbird“ į PST programinės įrangos versiją. Nemokama bandomoji versija veikia kaip visa versija, tačiau turi tam tikrų apribojimų. Galite išbandyti MBOX į PST konverterį, skirtą Windows OS. Nurodykite:- https://www.softakensoftware.com/mbox-to-outlook-converter.html

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar


  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    • Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.
×
×
  • Create New...