Jump to content
ausryyy

Lengvasuzdarbis

Rekomenduojami pranešimai

Lengvasuzdarbis.club Išnuomoti jiems savo Facebook anketą, ta anketa bus naudojama marketingo naudai, į mėnesį žada pervesti 10€. Aišku čia skamba taip, kad duok anketą ir gali pamiršt apie ją , bet įdomi nuomonė. Tai-

Ką manot? Pridedu linką

https://lengvasuzdarbis.club/

Redaguota ausryyy

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na mano nuomone tokia, kad facebook jai nuomoji jie viską mato, tavo asmenini gyvenimą ir t.t. ir šeip passwordai ir email'ai viskas gali būtį renkama į jų duomenų bazę. Tad, kaip sakoma ar išnuomotumėte savo asmens tapatybes kortelę, kad žmogus pasiimtu paskolų ar pan? Nemanau jog tai geras dalykas ir saugus.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 3 minutes (-čių) , Sarunas112 parasė:

Na mano nuomone tokia, kad facebook jai nuomoji jie viską mato, tavo asmenini gyvenimą ir t.t. ir šeip passwordai ir email'ai viskas gali būtį renkama į jų duomenų bazę. Tad, kaip sakoma ar išnuomotumėte savo asmens tapatybes kortelę, kad žmogus pasiimtu paskolų ar pan? Nemanau jog tai geras dalykas ir saugus.

Bet aišku, kaip sakoma nepabandęs nežinosi.. bet ir baisu tokius bandyt. Gal ir tiesa, ten jie tom reklamom ir pardavimam naudoja anketą, bet visiem tiesiog baisu bandyt, nes tai yra asmeninių duomenų platinimas jau.. mačiau porą komentarų fb po postu tokio tipo skelbimo, tai ale kaikurie rimtai nomuoja, bet man kažkaip nelabai tikėtina... labiau tikėtina , kad kažkas iš jų komandos narių patys parašo ir viskas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 5 minutes (-čių) , ausryyy parasė:

Bet aišku, kaip sakoma nepabandęs nežinosi.. bet ir baisu tokius bandyt. Gal ir tiesa, ten jie tom reklamom ir pardavimam naudoja anketą, bet visiem tiesiog baisu bandyt, nes tai yra asmeninių duomenų platinimas jau.. mačiau porą komentarų fb po postu tokio tipo skelbimo, tai ale kaikurie rimtai nomuoja, bet man kažkaip nelabai tikėtina... labiau tikėtina , kad kažkas iš jų komandos narių patys parašo ir viskas

Esu mates ir aš. Čia atsirado prieš geru puse metų jai neklistu šis dalykas. Tada buvo ir tokia svetainė Lazybucks atsiradusi neperseniausiai kur reikia tavo fb profilio. tipo prisijungi su fb ir taip nuomoji savo acc fb, kad šį per tavo anketą dėtu sklebimus, reklamas. nes tipo pagal juos jų anketų nebeužtenka kompanijos nori plėstis ir reikia daugiau acc

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

O kur pačiam pavyksta geriausiai uždirbt internete? Pats pagrindinis koks būtų.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema