Jump to content
Sarunas112

JvZoo

Rekomenduojami pranešimai

Kas yra JvZoo?
„JvZoo“ yra partnerių programų portalas, kuriame susitinka pardavėjai ir pirkėjai. Paprastai šioje aplinkoje Pardavėjas skelbia savo gaminius, o jūs kaip Pirkėjas / Partneris prašote patvirtinimo tam konkrečiam produktui, kurį galite reklamuoti, o mainais už tai gausite komisinio mokesčio procentą, kurį nustatė ir nustatė Pardavėjas, taigi jūs tapsite to filialo nariu. Pardavėjas.

Kas reikalauja išmokėjimo?
Jei norite patvirtinti savo sąskaitą, kuri trunka ne ilgiau kaip 24–48 valandas, turėsite užpildyti savo kaip pirkėjo / partnerio profilį. Po patvirtinimo nustatykite išmokėjimo būdą naudodamiesi „Paypal“ arba „JvZooPay“, kuris jungiasi prie jūsų vietinio banko. Patvirtinę savo sąskaitą gausite įspėjimą el. Paštu ir tada galėsite ir esate pasirengę reklamuoti kito produkto, kuris atsitiko kaip pardavėjas, produktus. Pvz., Jei jums gerai sekasi parduoti domenų vardus ir žiniatinklio prieglobos paskyras, tiesiog ieškokite domeno ar žiniatinklio prieglobos ir jums bus pasiūlyta pasirinkimo galimybė, kurią galite pasirinkti pritaikyti ir reklamuoti. Norėdami gauti greitesnių ir geresnių rezultatų, nurodykite konkrečiai, kokį reklamavimo būdą norite reklamuoti, nurodykite konkrečiai savo svetainę, jei ji bus skelbiama svetainėje ar tinklaraštyje. Pirmiausia perskaitykite pardavėjo reklamavimo sąlygas ir reikalavimus, jei pardavėjas nenori, kad jūsų reklamavimo būdas, pavyzdžiui, pardavėjas nenori būti reklamuojamas per safelistus, tada neminėkite safelistų ir būkite atokiau nuo to, kai reklamuojate. Pardavėjo produktai.

Mokėjimo komisija:
Komisiniai kinta priklausomai nuo prekės ir Pardavėjo prerogatyvų. Tai gali svyruoti nuo 10% iki 75%.

Kaip tapti pardavėju?
Tapkite pardavėju ir neribotą sąrašą produktų galite nemokamai, tačiau tam reikia patvirtinimo. Nepaminėkite žodžio „neribotas“ ar „visą gyvenimą“, kai reklamuojate savo produktus. Tiesiog kreipkitės aukščiau, spustelėdami nuorodą arba kreipkitės čia, ir aš jums padėsiu, kaip kreiptis kaip į pardavėją ir paskelbsiu keletą patarimų ir apie šią giją.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...