Jump to content
Sarunas

Kaip užsidirbti pinigų naudojantis savo korektūros įgūdžiais

Rekomenduojami pranešimai

Jei esate patyręs rašytojas, redaktorius ar korektorius, naudodamiesi savo įgūdžiais, galite lengvai uždirbti stabilias pajamas internete. Yra daugybė internetinių platformų ir svetainių, kurios nuolat ieško patyrusių redaktorių, kurie padėtų jiems atlikti kliento korektūros darbus. Galite lengvai uždirbti nuo 20 iki 40 USD per valandą arba už užduotį. Didesnės užduotys, žinoma, bus mokamos atitinkamai.

 

Taigi, pateikiamas sąrašas svetainių, kuriose galite kreiptis dėl korektūros darbų internete:

Scribendi.com: Scribendi reikia korektūros greičio nuo 1000 iki 1500 žodžių per valandą. Vidutinės darbo užmokesčio normos yra nuo 15 iki 20 USD. Mokėjimo būdai yra „Paypal“ ir tiesioginis indėlis.

 

„Prompt.com“: Turite padėti studentams su jų rašiniais. Jie moka maždaug nuo 24 iki 28 USD per valandą.

 

„Scribbr.com“: dar viena svetainė, kurioje mokama, kad galėtumėte padėti studentams atlikti tyrimus ir rašinius. Darbo užmokesčio tarifai yra nuo 20 iki 25 eurų per valandą.

 

ProofreadingServices.com: mokate už koreguotus straipsnius ir tarptautinių klientų dokumentus. Mokėjimas svyruoja nuo 19 USD iki 46 USD per valandą. Mokėjimo būdai yra „Paypal“ ir tiesioginis indėlis.

 

„CactusGlobal.com“: galite dirbti kaip laisvai samdomas rašytojas, redaktorius ar korektorius. Jie moka apie 15 USD per valandą. Mokėjimo būdai yra banko pavedimas ir „Paypal“.

 

„JobsforEditors.com“: galite kreiptis kaip į redaktorių ir dirbti pagal savo sudarytą tvarkaraštį. Darbo užmokesčio tarifai svyruoja nuo 7 USD iki 15 USD, atsižvelgiant į jūsų įgūdžių lygį. Mokėjimo būdai yra „Paypal“, „Payoneer“ ir „Skrill“.

 

WritingJobz.com: priklausomai nuo jūsų įgūdžių, galite dirbti laisvai samdomu rašytoju ar redaktoriumi. Redaktorių darbo užmokesčio norma yra 12 USD, o rašytojų - nuo 9 iki 15 USD už puslapį.

 

Reedsy.com: „Reedsy“ galite patys nuspręsti užmokesčio dydžius ir kreiptis dėl darbų, kuriuose norite dirbti. Jie moka per juostelę.
Išbandykite šias svetaines ir pasidalykite savo patirtimi.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×