Jump to content
Sarunas

KAS YRA BITCOINO MAINAI?

Rekomenduojami pranešimai

„Bitcoin Exchange“ apibrėžimas
Bitcoin birža yra skaitmeninė rinka, kurioje prekybininkai gali nusipirkti ir parduoti bitkoinus naudodami skirtingas valiutas ar altcoinus. Bitcoin valiutos keitimas yra internetinė platforma, kuri veikia kaip tarpininkas tarp kriptovaliutos pirkėjų ir pardavėjų.

Bitcoin naudojama valiutos kortelė yra BTC arba XBT.

KAS YRA BITCOINO MAINAI?

„Bitcoin“ valiutų mainai veikia panašiai kaip bankai. Vienas pirmas įveda pinigų sumas valiutomis, kuriomis palaiko mainus, į savo sąskaitą mainuose, šias likučius naudoja prekybai su kitais mainų vartotojais ir tada tuos pinigus išsiima. Skirtingai nei nereceptiniai sandoriai, nėra jokios rizikos prarasti pinigus dėl to, kad žmonės nevykdo savo sandorio dalies, jei tik pati mainų tarnyba nepadaro apgaulės ar neišsilaiko pinigų.

Keitimasis vykdomas pateikiant „pirkti“ arba „parduoti“ pavedimus, kuriuos mainų sistemos programinė įranga suderina tarpusavyje. „Pirkti“ pavedimai (arba „pasiūlymai“) yra pasiūlymai pirkti bitkoinus mainais į kitą valiutą už maksimalią kainą už bitcoin, kurią nustato pasiūlyėjas. „Parduoti“ pavedimai (arba „klausia“) yra pasiūlymai parduoti bitkoinus už minimalią bitkoino kainą. Jei pirkimo pavedimo pasiūlymo kaina yra didesnė už pardavimo užsakymo kainą, galima atlikti keitimą ir iš „užsakymų knygos“ galima pašalinti pasiūlymo pavedimą, pardavimo pavedimą arba abu. Taigi, bet kuriuo metu yra kaina, už kurią daugiau nebėra pirkimo užsakymų, ir šiek tiek didesnė kaina, žemiau kurios nebėra pardavimo užsakymų.

Bendravimas su „Bitcoin“ valiutų keityklomis dažniausiai atliekamas naudojant standartinę interneto naršyklę, naudojant saugų SSL ryšį.

Geriausios kriptovaliutų biržos:

Kriptovaliutos patiria eksponentinį augimą visame pasaulyje!
Milijonai nori pasinaudoti kriptovaliutų pasiūlos finansinėmis galimybėmis.

Mes prekiavome ir išbandėme daugybę skirtingų biržų, norėdami rasti geriausią - kad sutaupytumėte jūsų laiką!

Čia yra mūsų rekomenduojami kriptovaliutų mainai -

„Coinbase.com“ - svarbiausias kriptovaliutų birža

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×