Jump to content
Sarunas

Kas yra Bitcoin kasymas

Rekomenduojami pranešimai

 

Kas yra „Bitcoin“ kasyba?
Vienas iš pagrindinių daugelio žmonių klausimų apie „Bitcoin“ sukasi aplink pačius žetonus. Klausimai apie jo vertę, saugumą ir istoriją galų gale veda į vieną vietą: Iš kur atsiranda bitkoinai?

Nors tradiciniai pinigai kuriami per (centrinius) bankus, bitkoinus „iškasa“ „Bitcoin“ kalnakasiai: tinklo dalyviai, atliekantys papildomas užduotis. Tiksliau, jie chronologiškai užsako operacijas įtraukdami juos į randamus „Bitcoin“ blokus. Tai neleidžia vartotojui išleisti to paties bitcoin du kartus; tai išsprendžia „dvigubų išlaidų“ problemą.

Praleidę technines detales, raskite bloką, labiausiai panašų į tinklo loteriją. Kiekvienam bandymui surasti naują bloką, kuris iš esmės yra atsitiktinis spėjimas apie laimingą skaičių, kalnakasis turi išleisti mažą kiekį energijos. Dauguma bandymų žlunga, o šachtininkas švaistys tą energiją. Tik kartą per dešimt minučių kasyklą kažkur pavyks panaudoti ir tokiu būdu pridėti naują bloką prie „blockchain“.

Tai taip pat reiškia, kad kiekvieną kartą, kai kasytuvas suranda galiojančią bloką, jis turi statistiškai sudeginti daug daugiau energijos visiems nepavykusiems bandymams. Šis „darbo įrodymas“ yra „Bitcoin“ sėkmės pagrindas.

 

Viena vertus, darbo įrodymas neleidžia kalnakasiams kurti bitkoinų iš gryno oro: jie turi sudeginti tikrą energiją, kad juos uždirbtų. O du, darbo įrodymas, ossified „Bitcoin“ istoriją. Jei užpuolikas bandytų pakeisti anksčiau įvykusią operaciją, tas užpuolikas turėtų perdaryti visą darbą, kuris nuo to laiko buvo padarytas, kad pasivytų ir nustatytų ilgiausią grandinę. Tai praktiškai neįmanoma ir todėl sakoma, kad kalnakasiai „saugo“ Bitcoin tinklą.

Mainais už tinklo apsaugą ir kaip „loterijos kainą“, kuri yra paskata deginti šią energiją, kiekvienas naujas blokas apima specialų sandorį. Būtent dėl šios operacijos kasytojas apdovanoja naujais bitkoinais, būtent taip bitkoinai pirmiausia išleidžiami į apyvartą. Paleidžiant „Bitcoin“, kiekvienas naujas blokas kasytojui suteikė 50 bitkoinų, o ši suma sumažėjo per pusę kas ketverius metus: Šiuo metu kiekvienoje bloke yra 12,5 naujų bitkoinų. Be to, kalnakasiai turi išlaikyti visus kasybos mokesčius, kurie buvo sumokėti už jų įtrauktus sandorius.

Kiekvienas gali tapti „Bitcoin“ kalnakasiu, norėdamas išmėginti šias monetas. Tačiau „Bitcoin“ gavyba bėgant metams tapo vis labiau specializuota ir šiais laikais ją dažniausiai vykdo atsidavę specialistai, turintys specializuotą aparatinę įrangą, nebrangią elektrą ir dažnai didelius duomenų centrus.

Norėdami šiandien išgauti miną konkurencingai, turite žinoti, ką darote, turite būti pasirengę investuoti daug išteklių ir laiko, ir, kas svarbu, turite turėti prieigą prie pigios elektros energijos. Jei visa tai turite, jūs taip pat galite tai padaryti ir tapti „Bitcoin“ minininku.

 

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

×