Peršokti į kontentą
Sarunas112

Dropshipping'as (shopify+kursu?)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi, taigi norėjau pasidomėti ar šiame forume užsiima kasnors shopify dropshipping'ų? Kaip sekasi?

Ar būtų įdomu kažkam šie kursai: thedropshipclub.com . Turiu visas pamokas video formatu ir noriai pasidalinčiau su visais norinčiais praplėsti savo uždarbį internete. Taip pat papasakočiau kaip gauti nemokamą shopify už kurį nereiks mokėti kol nepasieksit tam tikro orders skaičiaus.

Būtų įdomų sužinoti kaip sekasi lietuviams šioje sferoje

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 11 valandas (-ų) , Tomas parasė:

Pats užsiėmu ebay dropshipping, planuose yra ir į shopify lysti, tačiau dabar yra daug klaustukų dėl pačio siuntimo iš Kinijos. Developerių mode panaikino 50 orderių testavimą, tai jei turi kitokių būdų, pasidalink 😄

Kol nesibaiks karantinas manau tikrai nieko nebus. Nes viskas apribota. Ir žmonėms su algom nekažka.

Nuoroda į tema
prieš 4 valandas (-ų) , Sarunas112 parasė:

Kol nesibaiks karantinas manau tikrai nieko nebus. Nes viskas apribota. Ir žmonėms su algom nekažka.

Kad žmonės perka tikrai neblogai, tos algos kaip ir nenukentėjo, kas darbo neteko gauna išmokas. Ebay per pora savaičių pardavimus išauginau 1000% palyginti su praeitų mėnesių, Paypal pastoviai pradėjo blokuoti net. Reikia tik labiau pagalvoti ko žmonėms tokiu metu reiktų. 

• Ačiū 1
Nuoroda į tema
prieš 4 valandas (-ų) , Sarunas112 parasė:

Kodėl paypal blokuoti pradėjo? Gal nepatvirtines? ir dar gal prie to pačio gali statistika įmesti prieš karantina ir dabar per karantiną?

Acc tai patvirtinas, bet va jau 2 kart blokuoja per 2 savaites. Realiai iš foto galima pamatyti kodėl, kai per 90 dienų ir 31 dienos toks skirtumas 😄 Dabar teko sustabdyti viską, nes tiesiog pinigų nebėra išsiuntimui. Foto: 804d27cb45ed8f819e5a4de73749a42c734.jpg

Nuoroda į tema
On 2020-04-22 at 21:56, Sarunas112 parasė:

Sveiki visi, taigi norėjau pasidomėti ar šiame forume užsiima kasnors shopify dropshipping'ų? Kaip sekasi?

Ar būtų įdomu kažkam šie kursai: thedropshipclub.com . Turiu visas pamokas video formatu ir noriai pasidalinčiau su visais norinčiais praplėsti savo uždarbį internete. Taip pat papasakočiau kaip gauti nemokamą shopify už kurį nereiks mokėti kol nepasieksit tam tikro orders skaičiaus.

Būtų įdomų sužinoti kaip sekasi lietuviams šioje sferoje

Labas, mane labai domina kursai!!  Ir kas ten per būdas su shopify? 🙂

Nuoroda į tema
prieš 7 minutes (-čių) , Sarunas112 parasė:

Labas, dėja mano senasis kompiuteris sudege tai naudojuosi pas vaiką trumpam, todėl nebeturiu. 

Eina sau kaip gailaa 🤦‍♀️ O gal kažką žinai apie Sėkmės balso E-komercijos (dropshippingo) kursus? Irgi sudomino, tik kaina didelė labai, įdomu ar verti jie tų pinigų... 

Redaguota GVR
Nuoroda į tema
prieš 3 minutes (-čių) , GVR parasė:

Eina sau kaip gailaa 🤦‍♀️ O gal kažką žinai apie Sėkmės balso E-komercijos (dropshippingo) kursus? Irgi sudomino, tik kaina didelė labai, įdomu ar verti jie tų pinigų... 

Siūlyčiau paklausti mūsų nario Tomas jis nemažai supranta šia tema apie dropshiping, ir jam visai neblogai sekasi dirbti šiame versle kiek žinau. Manau jis tau galėtu plačiau papasakoti viską kas tave domina.

Nuoroda į tema
On 2020-07-17 at 13:10, GVR parasė:

Ačiū, pasiklausiu! 🙂

Pats sekmės balso kursų nesu bandes, tačiau žmogus atrodo išmanantis savo darbą. Kaip bebutų už kursus mokėti virš 1k nematau prasmės, geriau išleisti testavimui pasiskaičius informacijos. Pačios informacijos nemokamai gali rąsti youtube, siūlau pažiūrėti tokius youtuberius kaip Verum ecom, Gabriel St, bei J Rich(daugiau kalba kaip nemokamai pradėti viską). Jei būtų noras ir motyvacija galiu pasidalinti ir keliais mokamais kursais kurie man atrodo naudingi ir yra pasidalinti internete. Taip pat galiu padėti privačiai, tiek ebay, tiek ir nuosavoje parduotuvėje(neseniai pradėjau, bet manau galėčiau padėti). Taip pat patariu pažiūrėti youtubėj Ecom Vilkas, lietuvis dalinasi daug informacijos apie dropshipping.

• Ačiū 2
Nuoroda į tema
prieš 19 valandas (-ų) , Sarunas112 parasė:

Aš dar prie to  pačio manau naujai pradedant geriausiai ebay pradėti, tada pasikels reoutacija ir bus patirties su prekyba tada tik parduotuve tegul kuresi nes gal bet nepatiks.

Manau nesvarbu kur pradėti, svarbiausia jog žmogus kažką bando. Aišku su ebay tai mažiau kainuos per piniginę, bet jei pasiseks, tai bus tikrai geriau nei ebay. Jei tikimasi jog įdedi prekę ir ją kažkas susiras ir būtent iš tavęs nupirks, tai viskas taip nevyksta. Jog būtų rezultatai teigiami reikia įdirbio. 

Nuoroda į tema
prieš 42 minutes (-čių) , Sarunas112 parasė:

Pritariu pilnumoj bet reikia jr geru tiekėju aš manau nes juk kuo pigiau pajimti tą prekę reikia ir pasiūlyti pigiau nei kiti kad pirktu

Asmeniškai tikrai randu gerus tiekėjus, kartais pabendravus nuleidžia kainą. Blogiausiu atvėju aliexpress, naglai rašyti reikia jog nori pardavinėti jų prekės ir prašai paskutinių orderių tracking į norimą šalį. Jei atsakymas jog negalima, tai praeiti tokius tiekėjus, nes 80% jog ilgas shipping time. 

Nuoroda į tema

Sveiki bendraminčiai. Iš visų kampų rinkausi informaciją apie dropshipping'ą ebay<<<aliexpress ir vis tiek niekur nerandu kai kurių mane dominančių dalykų. Visur viską atrodo aiškiai išdėsto, bet kai pradedi daryti, visada iškyla nenumatytų niuansų. Taigi mane dominantys dalykai yra:

1. Kai įdedi prekę į EBAY ir žmogus ją užsisako, tu matai užsakymą ir pervestus pinigus į PAYPAL? Tada kokie tolimesni veiksmai seka? Aš tą prekę turiu užsakyti iš savo aliexpress paskyros ir nurodyti pirkėjo adresą tą kurį nurodė mano pirkėjas iš EBAY. Bet už prekę moku ne iš paypal, o iš savo asmeninės banko sąskaitos?  Ir tada kai užsakau prekę ir ją išsiunčia aš parašau siuntos sekimo numerį tam pirkėjui iš EBAY per asmeninę žinutę? o pinigai lieka mano PAYPAL sąskaitoje, kuriuos bet kada galėsiu persivesti į savo banko sąskaitą.

Čia išsiplėčiau, bet maždaug parašiau kaip aš suprantu visą šitą reikalą. Jeigu kažkur suklydau, tai prašau mane pataisyti. Dėkingas būsiu labai.

2. Užsiimant dropshipping'u ar esat išsiėmę individualią veiklą ar patentą kokį nors? Norėčiau plačiau sužinoti apie legalumą ir ar deklaruojate pajamas gale metų? (žinoma manau legalumas atsirastų tada, kai pasimatytų bent kažkoks einantis pelnas)

3. Kokį paypal account'ą esat susikūrę asmeninį (personal) ar verslo (business) ? Ar siunčiate EBAY pirkėjams invoice (sąsk. faktūras) iš paypalo sukūrę?

4. Kiek prekių pradžioje iš karto dėjote į EBAY? Skaičiau, kad daug dėti nepataria, nes gali užblokuoti. Aliexpresse maždaug esu atsirinkęs tiekėjus, kurie gamina tas prekes.

Laukiu jūsų atsakymų ir patarimų jeigu kažkur kažką ne taip išdėsčiau.

• Ačiū 1
Nuoroda į tema
prieš 14 valandas (-ų) , Mindaugas parasė:

Sveiki bendraminčiai. Iš visų kampų rinkausi informaciją apie dropshipping'ą ebay<<<aliexpress ir vis tiek niekur nerandu kai kurių mane dominančių dalykų. Visur viską atrodo aiškiai išdėsto, bet kai pradedi daryti, visada iškyla nenumatytų niuansų. Taigi mane dominantys dalykai yra:

1. Kai įdedi prekę į EBAY ir žmogus ją užsisako, tu matai užsakymą ir pervestus pinigus į PAYPAL? Tada kokie tolimesni veiksmai seka? Aš tą prekę turiu užsakyti iš savo aliexpress paskyros ir nurodyti pirkėjo adresą tą kurį nurodė mano pirkėjas iš EBAY. Bet už prekę moku ne iš paypal, o iš savo asmeninės banko sąskaitos?  Ir tada kai užsakau prekę ir ją išsiunčia aš parašau siuntos sekimo numerį tam pirkėjui iš EBAY per asmeninę žinutę? o pinigai lieka mano PAYPAL sąskaitoje, kuriuos bet kada galėsiu persivesti į savo banko sąskaitą.

Čia išsiplėčiau, bet maždaug parašiau kaip aš suprantu visą šitą reikalą. Jeigu kažkur suklydau, tai prašau mane pataisyti. Dėkingas būsiu labai.

2. Užsiimant dropshipping'u ar esat išsiėmę individualią veiklą ar patentą kokį nors? Norėčiau plačiau sužinoti apie legalumą ir ar deklaruojate pajamas gale metų? (žinoma manau legalumas atsirastų tada, kai pasimatytų bent kažkoks einantis pelnas)

3. Kokį paypal account'ą esat susikūrę asmeninį (personal) ar verslo (business) ? Ar siunčiate EBAY pirkėjams invoice (sąsk. faktūras) iš paypalo sukūrę?

4. Kiek prekių pradžioje iš karto dėjote į EBAY? Skaičiau, kad daug dėti nepataria, nes gali užblokuoti. Aliexpresse maždaug esu atsirinkęs tiekėjus, kurie gamina tas prekes.

Laukiu jūsų atsakymų ir patarimų jeigu kažkur kažką ne taip išdėsčiau.

1. Prekę užsakai pagal pirkėjo adresą, orderį matai pačiam eBay. Tracking irgi ten idėk pažymėdamas jog išsiuntei, į PayPal automatiškai prisidės. Dėl apmokėjimo, tai aliexpress prima ir Paypal dabar. Pačioje pradžioje Paypal laikys pinigus, dėl naujo pardavėjo apsaugos.

2. Kol nepasiekei kokių 3-5k $ apyvartos, manau neverta net jaudintis + gali pirkti iš Paypal ir tik pelną persivedi sau.

3. Pradžiai užtenka ir personal, įsibėgėjus atsidarai IV ir persikeli ant business paskyros.

4. Patariama dėti nuosekliai ir dvigubinti pridėjimų skaičių 1.5-2 kartus.

Jeigu dar turi klausimų, gali parašyti į telegram (greičiau atsakau): https://t.me/Feksas

• Ačiū 1
Nuoroda į tema

Didelis dėkui Tomai. Ir dar klausimas susijęs su PAYPAL. Užsiregistruoju ,pridedu banką ir rašo "Mes atlikome 2 mažus pervedimus (mažiau nei 0,50 EUR) į jūsų SEB PAYPAL'O sąskaita Sąskaita ••••3466 sąskaitą ir grąžinome juos vienu kartu. Patvirtinkite banką

Sąskaitoje jokių pavedimų ar rezervacijų nematau čia gal užtrunka iki poros ar daugiau dienų tai?

Nuoroda į tema

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...