Jump to content
Sarunas112

NeoBux

Rekomenduojami pranešimai

Naujienos, kurias paskelbė neobux 2020.12.18d.

Atsakyti

„Appen“ mus oficialiai informavo apie savo sprendimą nebedalinti savo darbo su visais trečiųjų šalių kanalais, įsigaliosiančiais nuo 2021 m. Sausio 4 d. 10:00 val. Serverio laiko.
Tai reiškia, kad vienintelė vieta, kur kas nors galės atlikti „Appen Jobs“ darbus po sausio 4 d., Yra jų pačių svetainė ir platforma.

Jei esate tarp tų, kurie šiais laikais vis dar vykdo „Mini“ darbus, jūs tikrai pastebėjote sumažėjusį galimų užduočių skaičių per pastaruosius metus ir mažesnius mokėjimus už kai kuriuos jų darbus.
Nors tik keliems vartotojams tikrai trūksta „Mini Jobs“, mes visada rūpinamės visais savo vartotojais ir jų norais, todėl „Mini Jobs“ palaikysime prieinami tol, kol „Appen“ mums siunčia naujas užduotis. Tai reiškia, kad jei „Appen“ atidės trečiųjų šalių kanalų išjungimą, „Mini Jobs“ gali būti pasiekiamas šiek tiek ilgiau nei 2021 m. Sausio 4 d. 10 val. Serverio laiku.

Pagrindinė to sprendimo priežastis yra mūsų supratimas, kad vartotojai neras 18% ir 30% premijų savo „Appen“ platformoje, jie neturės prabangių momentinių mokėjimų, greito palaikymo ir mūsų siūlomų mokėjimo būdų įvairovės. Todėl norime suteikti jums galimybę pasinaudoti visais „NeoBux“ teikiamais „Appen Jobs“ privalumais iki pat paskutinės akimirkos.

Norintiems toliau vykdyti „Appen“ užduotis „Appen“ platformoje, reikia nepamiršti, kad jiems gali tekti palaukti savaitę, kol gausite mokėjimą po mokėjimo užklausos (minimali reikalaujama suma bus 10 USD), o vienintelis galimas mokėjimo būdas bus „PayPal“. Atminkite, kad vargu ar kils konfliktų, jei bandysite iš karto naudotis jų platforma, todėl tai yra dar viena priežastis, dėl kurios patartina vengti perėjimo tol, kol vis dar matote „NeoBux“ pasiekiamas „Mini Jobs“. Jei kyla kokių nors susijusių problemų arba kyla abejonių, turėtumėte tiesiogiai susisiekti su „Appen“ palaikymo komanda.

Kadangi „Appen Jobs“ pastaraisiais metais nuolat mažėjo, pradėjome įtraukti trečiųjų šalių apklausų teikėjus (jau bus penki ir daugiau) ir džiaugiamės, kad mūsų vartotojai jau uždirba daugiau, atlikdami apklausas nei kada nors atlikdami „Mini Jobs“. Gera žinia ta, kad apklausos nepriklauso nuo vienos trečiosios šalies įmonės; todėl apklausos visada bus, net jei viena įmonė nustos dalytis savo apklausomis su mumis.

Kaip visada, mes nenumaldomai dirbame antrame plane, kad pridėtume kuo daugiau naujų uždarbio galimybių. Sekite naujienas!

 

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

 • Temos

 • Panašus turinys

  • Parašė Sarunas112
   Iki 0,01$ už nuorodos paspaudimą Iki 0,01$ už ref paspaudimą Nuorodų per dieną ~ 30 Nemokama BOX bonus Dienos bonusas Instant išmokos Minimali išmoka tik 0,02$ Išmoka į payeer ir perfectmoney
  • Parašė Sarunas112
   Per paspaudima iki 3 coins 100 coins - 1RUB 100 coins - 0,01$ Minimali išmoka tik 0,02$ arba 1 rublis Išmoka į payeer ir Perfect money bei faucetpay
  • Parašė Tomas
   Mačiau seniau jau šitą projektą Facebook grupėse, tačiau tik dabar nusprendžiau jį išbandyti. Projektas atrodo gana logiškas, reviews daug neradau apie jį. Registruojantis duoda 50$, kuriuos reiks grąžinti norint išsiimti pinigus. Viskas veikia gana paprastai, jūsų pinigai naudojami kaip apyvarta kitų kompanijų reklamai. Nuo kiekvieno pardavimo per tą reklamą mes gauname apie puse sumos nuo komisinių ai.marketing, kita pusė eina į fondą. Viskas atrodo kaip ir tvarkingai, išmokos kolkas neįmiau.
   Pats investavau papildomus 50$ ,jog viską išbandyčiau greičiau. Todėl pradžiai rekomenduoju tik užsiregistruoti naudojantis smegenų ženkliuką. Bonusas ateis per 24-48 valandas ir ta suma pradės dirbti. Bandysiu kuo greičiau pranešti ar projektas mokus. Prie to galite prisidėti užsiregistravę per šią nuorodą: https://ai.marketing/en/campaign/dhkegwv0cv
  • Parašė Sarunas112
   Paspaudimas $0.0007 - 0,01$ Ref paspaudimas 10% Išmokos į payeer ir perfectmoney Minimali išmoka $0.1
  • Parašė Sarunas112
   NARIŲ NAUDA
   UŽDIRBKITE IKI 1,00 USD už PASPAUDIMĄ UŽDIRBKITE IKI 0,005 USD REF Spustelėkite MINIMALI IŠMOKA 1 USD SAVAITĖS 1 USD NAUJIENA GARANTIJOS SKELBIMAI KASDIEN Nereikalaujama jokių investicijų Išmokos į payeer, paypal, ir perfectmoney Minimali išmoka standart 3$ Upgrade 1$ Registruokis šiandien ir uždirbk spausk čia!
   Užsiregistrave gaunate nemokamai į reklamos balansą 0,05$, o negana to dar gaunate papildomai monster7 upgrade, su kurio pagalbą 0,05$ už nuorodos paspaudimą!
×
×
 • Create New...