Peršokti į kontentą
TheoneLT83

Blackcatcard

Rekomenduojami pranešimai

BLACKCATCARD – patikimas, daug vartotojų turintis online bankas (kaip Monese, Revolut) dalina 40 EUR už registraciją! + 40 EUR už draugą! Bonusas tik už paskyros susikurimą – jokių depozitų ar papildomų sąlygų!

Žingsniai bonusui pasiimti:

1.Pirmiausia atsisiųskite „Blackcatcard“ programą arba https://referral.blackcatcard.com/en/referral/abf560fb-6dfb-11eb-8893-005056aa7581/?fbclid=IwAR1Y-MEKvjt2M0pi5jYvx067zPbsXdIOhRD0-ErRNmoTLmx8uRZhA87O4ZU

2. Užsiregistruojam – pildom reikiamą informaciją;

3.Tapatybės patvirtinimui tinka tiek ID kortelė tiek pasas. Atkreipiu dėmesį, kad tiek fotografuojant veidą ar ID, sunkiai nuskenuoja iš pirmo karto. Pats gal vargau 3 minutes kol viskas gavosi. Jeigu nesigaus parašyk man padėsiu.

4. Reiks pridėti savo gyvenamosios vietos adresą patvirtinimą. Tinka tiek banko išrašas (monese, revoliut, swedbank dienos Išrašas) ar kokia sąskaita už internetą ar telefoną. Aš asmeniškai įkėliau interneto sąskaitos PDF formatu. ( per telefona nusistatyt reikes kompiuterio rezima nes kitaip neleis ikelti pdf failo )

5. Kažkur ties tapatybės tvirtinimu bus PROMO kodo laukas. Įvedam – AA5R0Q

6. LABAI SVARBU! NEPAMIRŠKITE ĮVESTI PROMO KODO, KITAIP NEGAUSIM ABU BONUSO. KARTOJU PROMO KODĄ:

AA5R0Q

Patirtis rodo, kad nemaža dalis pamiršta esminį žingsnį atlikti

7. Nusiūsk į gmail ( support2@blackcatcard.com ) savo id (asmens) dokumento nugarinę dalį (kas pasą naudoja nereikia) , kad pagreitinti procesa, nes veliau vistiek paprašys atsiusti.

Atsiradus klausimų rašyti komentaruose ar man privačiai.

• Nepatiko 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...