Peršokti į kontentą
Liudvikas

nemokami 50G$ už registraciją + kasdien po +-10G$

Rekomenduojami pranešimai

Norint gauti 50G$ reikia registruotis per nuorodą(https://wallet.gooddollar.org?inviteCode=3LX9Av8eQk), jokių banko ar dokumentų patvirtinimų NEREIKIA!,

šiomis dienomis jau nemažai supirkinėtojų šios valiutos, taip pat platformos kūrėjai jau išleidinėja skirtinguose regionuose platformas, pirkti daiktus už šią valiutą.  🙂

 

 • Ačiū 1
Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar

 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

 • Temos

 • Panašus turinys

  • Parašė Sarunas112
   „Rollerbit“ yra naujas „Bitcoin“ maišytuvas, kuriame galite laimėti iki 1 btc kasdien, minimalus laimėjimas yra 100 „Satoshi“.
   Jūs užsakysite savo dukterinei įmonei penkiais lygiais. Min. išmokėjimas yra 30 000 Satoshi.

  • Parašė Sarunas112
   Gaukite nemokamų kripto monetų 
   „Roll Games“, nuorodų, „Offerwall“, PTC 
   Nuorada: https://dogemate.com/
   Išmoka į 
   Bitcoin Ethereum Dogecoin Litecoin Bitcoin Cash Tron
  • Parašė kggkarolis
   Jokių investicijų, apart jūsų laiko. Uždirbti galite virš 120 eurų ir daugiau!
   Žodžiu, šį uždarbį tikrai jau žino ne vienas, bet labai mažai kas dalinasi arba dalinasi, bet labai jau neaiškiai viską pasako arba nieko nesako... Taigi paaiškinsiu viską ir atsirakinus airdropui galėsite užsidirbti.
   Taigi kas dirba crypto pasaulyje labai gerai žino coinbase svetainę, kurioje galite pirkti, parduoti, tradinti ir t.t. crypto. Bet esmė tokia, kad ši svetainė duoda nemokamos crypto valiutos, su kuria galėsite uždirbti net iki kokių 120 eurų ir daugiau, tik turėsite sulaukti savo eilės.
   Šiuo metu man atsirakino "Stellar lumens", "Compound" ir "Maker" ir  Eos airdropai, kurių vertė netoli 120 usd!
   Taigi norintys gauti šios valiutos, turėsite užsiregistruoti, patvirtinti id ir adresą, o tada kai kuriems bus atsirakinę airdropai, o kitiems teks palaukti, tik nepasakysiu kiek laiko, kol atsirakins, nes nežinau, bet reziume tikrai atsirakins ir tikrai uždirbsite iš oro mažiausiai 100 eurų! Man pvz. Atsirakino per 2 d. Gavę valiutą galėsite parduoti ir persivesti sau į banką ;) Ši svetainė tikrai labai patikima 10/10!
   1. Taigi registraciją galite atlikti paspaudę ant vieno iš sių nuorodų, nesvarbu ant kurios!
   https://coinbase.com/earn/comp/invite/5bdct4hs
   https://coinbase.com/earn/eos/invite/qhj2gp7f
   https://coinbase.com/earn/xlm/invite/x0pvr3ns
   2. Patvirtinkite savo id ir adresą
   3. Kai patvirtinsite id ir adresą, tada eikite > "Home" > "Earn crypto" ir paspauskite ten.
   4. Tada pamatysite Airdropų sąrašą ir žiūrėkite, kuris airdrop jums yra atrakintas. Pavyzdžiui man atsirakino 4 airdrop, kurių vertė apie 120 usd :)
   5. Taigi viskas, jeigu atsirakino airdrop, spauskite ant jo ir atlikite ten ko prašo, o tada gausite valiutą, kurią galėsite parduoti ir persivesti pinigus į banko sąskaitą. Reikės peržiūrėti video ir atsakyti į klausimus, čia galite net nežiūrėti video, o tiesiog spėlioti, kol atspėsite. Vėliau reikės atlikti kitas misijas, kurios tikrai nebus sunkios.
   Jeigu jums airdropai neatsirakinę, tai nieko tokio, po kurio laiko atsirakins ir galėsite uždirbti pinigus iš oro, pažadu. Tik sulaukite savo eilės, jeigu ne dabar užsidirbsite, tai vėliau :) Beje, airdropų skaičius didėja, tas reiškia, kad ir uždarbis didės.
   Visus klausimus galite užduoti žemiau.
  • Parašė Sarunas112
   Apsilankykite - https://t.me/binancefuturesignal
   Šį įmonė ar kaip čia pavadinti, teikia „Binance“ ateities robotus, „HitBTC“, „BitFinex“, „Huobi“, „Bitmex“, „Upbit“, „Okex“ mainus ir todėl kaip jie teigia yra geriausi šiame versle.
   Botas seka „Binance Future Auto Signals“ ir prekiauja pagal pelną ir automatiškai sustabdo nuostolius. „Bot“ taip pat turi ypatingą spontaniškų sandorių ypatybę, tai yra „Bot“ vykdomi sandoriai pagal rinkos tendencijas.
   Jie sako, kad teigia kokybiškas paslaugas. Šiuos signalus teikia jų ekspertai, kurie šifravimo pramonėje dirba daugiau nei 5 metus.
   Signalai pateikiami su tinkamu pelno ir tinkamo sustabdymo nuostoliu, įskaitant svertą.
   Gal kas jau kažką girdėjo ar bando?
×
×
 • Create New...