Peršokti į kontentą
2022m. Rugpjūčio 8d. Švęsime gimtadieni. ×
Sarunas112

Fenton - greitas uždarbis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki šiandien pristatau naują uždarbį. 

Tai greitas uždarbis, kurio vertė per diena po 1,5€ minimaliai per dieną. 

Jai kuo daugiau VIP nusipirksit tuo daugiau uždirbsit, tačiau jai nenorit nieko įnvestuoti, tai jūsų uždarbis per diena bus 1,5€ plius dar gausit pirmą kartą 6€ nemokamai. Tai per pirmą dieną jau turėsite 7,5€ 

Uždarbis spaudžiant Like (Patinka) 

Platformos kurias galite pasirinkti tai yra: Facebook, Youtube, TikTok

Minimalus nusiemimas 10€ 

Galima nusiimti USDT arba į banko kortelę.

Sudominau? Užsiregistruokite tada dabar jau ir pasiimkite savo kasdienini 1,5€ už laikus.

Registracija: Paspauskite link čia

Pakvietimo kodas gauti 6€701ABF3F1

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar


 • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

  • Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.
 • Temos

 • Panašus turinys

  • Parašė Sarunas112
   Tai puikus žaidimas, kurie mėgsta tokius kaip solitaire, bingo ir t.t.
   Čia galima užsidirbti arba laimėti pinigu. Jums net nereikia nieko įnvestuoti jai nenorite, bet žinoma, jai norite laimėti kuo daugiau jums reikia investuoti tuomet ir gausit daugiau pelno iškarto.
   Mano ref nuorada: https://www.duelcash.com/?ref=10306
   Nuo ref gaunami 10%, ką jie įneša į savo sąskaitą.
   Išmokos gaunamo į: paypal, bitcoin, netler, visa
   Norint pasiimti išmoka reikia įnvestuoti bent jau 1$ ir nuo jo gausite 3x išmokėjimus, tai reiškia jai įnešat 1$ galėsite nusiimti max 3$ tačiau DuelCash įma komisinį mokesti už pervedimą 1$ todėl pasvarstykite ar verta nusiiminėti mažą sumą!!!
    
  • Parašė Sarunas112
   Sveiki, sugalvojau naują užduotį. Tai labai paprasta užduotis gauti po 100 taškų už kelis veiksmus.
   Ką jums reikia padaryti?
   Spaudžiam Patinka ant video (https://www.youtube.com/watch?v=FZG3F3noTzA) Ir paspaudžiam Prenumeruoti Parašykite žemiau komentarą - savo youtub'es nick, ir taip aš jums suteiksiu nemokamai 100 taškų!!! Sėkmės kas dalyvaus.
   Užduotis galioja iki: 2022.08.08d.
   Taip taip jus gerai matote iki pat https://uzdarbioforumas.lt gimtadienio!!!
  • Parašė Sarunas112
   Sveiki, šioje temoje specialios užduotis, kurias gali siūlyti nariai arba internete rastos nuorodos kur galima užsidirbti parašius straipsnį ar pan.
  • Parašė Sarunas112
   Kokios darbo sritys bus aktualios naujame dešimtmetyje? Kokią profesiją pasirinkti dabar, kad per 4-6 metus pelningai parduotumėte savo įgūdžius ir žinias darbo rinkoje?
   Įdomiausios profesijos
   Galite eiti įprastu keliu ir pasirinkti tradicines profesijas: teisininkas, ekonomistas, gydytojas. Be abejo, visais laikais reikalingi kvalifikuoti šių sričių specialistai. Tačiau nepamirškite apie naujas ir daug žadančias nišas, kurios atsiras artimiausiu metu ir kuriose jūs galėsite atrasti būtent save. Ką studijuoti 2022 metais?
   Pasaulio ekonomikos forumo duomenimis, dabartiniame pasaulyje darbuotojams labiausiai reikės šių 10 įgūdžių ir savybių:
   Integruotas požiūris į problemų sprendimą; Kritinis mąstymas; Kūrybiškumas; Žmonių valdymas; Sąveika su kitais; Emocinis intelektas; Sprendimų vertinimas ir priėmimas; Orientacija į paslaugas; Gebėjimas derėtis; Kognityvinis lankstumas arba galimybė mąstyti keliose paradigmose vienu metu. Remdamiesi šiuo sąrašu, „Crimson Education" ekspertai padarė savo ateities prognozę. Jie mano, kad ateinantį dešimtmetį bus svarbios šios kryptys:
   Mokslas; Technologijos; Inžinerija; Matematika. Nepaisant to, kad išvardytos sritys yra susijusios su tiksliaisiais mokslais, humanitarinių mokslų būsimi studentai neturėtų nusiminti: vystosi ir meno bei kultūros sferos.
    
   Perspektyviausios profesijos
    
   Tyrimas parodė, kad 2020 m. Nuotolinio darbo vietų buvo 44 proc. daugiau nei 2019 m. Ši tendencija dar labiau įsitvirtino 2021. Taip pat kitais metais tęsis ieškančių darbo, kurie domisi laisvai samdomu darbu, augimas. Šiemet jų jau yra 23% daugiau, palyginti su praėjusių metų duomenimis.
   Gegužės mėnėsį, pažangaus švietimo instituto specialistai teigė, kad pasibaigus pandemijai, ypač padidės slaugytojų, socialinių darbuotojų ir internetinių bendrosios praktikos gydytojų paslaugų, paklausa. Po izoliacijos bus reikalinga psichologų pagalba asmeniniais ir šeimos klausimais, paklausus skambučių centro konsultantai, internetinių parduotuvių darbuotojai ir kurjeriai. Tad perspektyviausios profesijos šiuo laikotarpiu planuoja būti tos, kurios susijusios su nuotoline veikla, su sveikata (dėl dabartinės pandemijos situacijos, medicinos specialistų paklausa išaugo dar labiau), bei su internetine veikla.
   Ypač svarbu bus mokėti užsienio kalbą, o dar geriau - kelias kalbas. Kalbant apie anglų kalbą - ji yra privaloma. Jei norite gauti gerai apmokamą darbą, jūsų anglų kalbos lygis turi būti aukštesnis nei vidutinis. Ateityje reikės mokėti palaikyti glaudų tarpvalstybinį bendradarbiavimą daugelyje veiklos sričių, ir jei žmogus negali palaikyti bendravimo, jis nepakils pareigose aukščiau nei paprastas darbuotojas.
   Nobelio ekonomikos premijos laureatas Christopheris Pissaridesas išsakė savo nuomonę perspektyvių profesijų klausimu. Jis mano, kad daugumoje žmogaus veiklos sričių žmones netrukus pakeis robotizuotos technologijos. Pasaulyje vyksta naujo tipo pramoninė revoliucija, kuri palies visus. Neįmanoma visiškai pakeisti žmogaus tik keliose pramonės šakose:
    
   medicina ir sveikatos priežiūra; švietimas ir auklėjimas; nekilnojamasis turtas ir statyba; svetingumo sfera; asmeninės paslaugos ir namų tvarkymas.   Perspektyviausios profesijos ateityje yra inžinieriai, technologai, statybininkai, agronomai, taip pat gydytojai.    
   Svarbą prarandančios profesijos
   Į išnykimo laukiančiųjų sąrašą įtraukta įvairiausios veiklos iš visiškai skirtingų sričių. Iš esmės tokios prognozės yra pagrįstos intensyvia technologijų ir kibernetikos plėtra.
   Pirmoji sąraše yra bibliotekininko profesija. Ši veikla iš tikrųjų praranda savo aktualumą kiekvienais metais. Šiandien vis mažiau knygų išleidžiama spausdintiniu būdu - internetu lengviau pateikti knygą elektronine forma. Be to, beveik visos senos kopijos buvo suskaitmenintos ir taip pat saugomos elektroninėse bibliotekose.
   Notaro profesija taip pat praranda aktualumą. Dabar pradėjo aktyviai įsitvirtinti elektroninė dokumentų apyvarta, įskaitant elektroninę dokumentų registraciją ir patvirtinimą. Neabejotinai galimybė per keletą minučių užpildyti ir patvirtinti visus reikalingus dokumentus neišeidant iš namų mums yra itin patraukli, ypač esant ūmiam laiko trūkumui.   Kelionių agentūros yra savo profesinės karjeros saulėlydyje. Kartu su dokumentais, internete dabar įmanoma registruoti ekskursijas ir čekius. Yra daugybė svetainių ir sistemų, kuriose galima pasirinkti ir įsigyti pelningiausias keliones. Na, kai tai galima padaryti vietoje naudojant bet kurią programėlę, pasirinkimas yra akivaizdus.   Dauguma didelių korporacijų pradeda atsisakynėti sekretoriaus pareigų. Kadangi visa darbo eiga vykdoma elektroniniu būdu, tiesiogine to žodžio prasme, vienu paspaudimu: dokumentai automatiškai siunčiami nurodytiems adresatams, pasirašomi elektroniniu būdu ir saugomi archyvuose.     Populiariausios profesijos
   Socialinio verslo tinklo „LinkedIn" duomenys atskleidžia populiariausias 2021 m. darbo vietas ir svarbiausius kiekvienai profesijai reikalingus įgūdžius.
   Naujoje ataskaitoje pabrėžiamos sparčiausiai per pastaruosius metus augančios darbo sritys, kurios yra reitinguojamos pagal paklausos ir turimų darbo vietų derinį. Šios šiuo metu yra labai reikalingos profesijos bei geriausiai apmokamos profesijos.
    
   1. Elektroninės prekybos darbuotojai
   Populiariausios pareigos: vairuotojas, pakuotojas, asmeninis pirkėjas.
   Įgūdžiai:laiko planavimas, klientų aptarnavimas, vadovavimas.
   Išsilavinimas:75% samdomų darbuotojų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   2. Paskolų ir hipotekos ekspertai
   Populiariausios pareigos: draudikas, hipotekos paskolų pareigūnas, duomenų apsaugos pareigūnas.
   Įgūdžiai: rizikos valdymas, klientų aptarnavimas, kredito analizė.
   Išsilavinimas:86 proc. Samdomų darbuotojų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   3. Pagalbinis sveikatos priežiūros personalas
   Populiariausios pareigos: sveikatos priežiūros padėjėjas, farmacijos technikas, odontologo padėjėjas, pagalbos namuose sveikatos priežiūros specialistas.
   Įgūdžiai:pacientų švietimas, duomenų įvedimas, psichologijos žinios.
   Išsilavinimas:83% samdomų asmenų turi bakalauro laipsnį arba aukštesnį.

   4. Skaitmeninės rinkodaros profesionalai
   Populiariausios pareigos: skaitmeninės rinkodaros specialistas, socialinės žiniasklaidos vadovas, rinkodaros atstovas, paieškos sistemų optimizavimo specialistas.
   Įgūdžiai:produktų rinkodara, skaitmeninė strategija, prekės ženklo valdymas.
   Išsilavinimas:94 proc. Samdomų darbuotojų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   5. Švietimo specialistai
   Populiariausios pareigos: mokytojo padėjėjas, pradinės mokyklos mokytojas, matematikos mokytojas, ugdymo turinio rengėjas.
   Įgūdžiai:pamokų planavimas, laiko valdymas, diferencijuotos instrukcijos.
   Išsilavinimas:97% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   6. Skaitmeninio turinio kūrėjai
   Populiariausios pareigos: turinio koordinatorius, rašymo konsultantas, „Podcaster", „Blogger".
   Įgūdžiai:vaizdo įrašų redagavimas, kūrybinis rašymas, viešas kalbėjimas.
   Išsilavinimas:92% samdomų darbuotojų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   7. Dirbtinio intelekto praktikai
   Populiariausios pareigos: mašinų mokymosi inžinierius, dirbtinio intelekto specialistas, mašininio mokymosi tyrėjas.
   Įgūdžiai:C ++, „Amazon Web Services" (AWS), „Python" (programavimo kalba).
   Išsilavinimas: 99% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   8. Duomenų mokslo specialistai
   Populiariausios pareigos: duomenų mokslininkas, duomenų mokslo specialistas, duomenų valdymo analitikas.
   Įgūdžiai:„TensorFlow", statistinis modeliavimas, duomenų vizualizavimas.
   Išsilavinimas:98% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   9. Psichikos sveikatos specialistai
   Populiariausios pareigos: elgesio terapeutas, psichinės sveikatos specialistas, psichoterapeutas, psichinės sveikatos technikas.
   Įgūdžiai: žaidimų terapija, sąmoningumas, kognityvinė elgesio terapija.
   Išsilavinimas: 97% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   10. Specializuoti inžinieriai
   Populiariausios pareigos: žiniatinklio kūrėjas, „Full Stack" inžinierius, „Frontend" kūrėjas, žaidimų kūrėjas.
   Įgūdžiai: programų valdymas, interneto svetainių kūrimas.
   Išsilavinimas: 93% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   11. Verslo plėtros ir pardavimo specialistai
   Populiariausios pareigos: pardavimų konsultantas, pardavimo operacijų asistentas, atvykstamųjų pardavimų specialistas, strateginis patarėjas.
   Įgūdžiai: klientų išlaikymas, pardavimo procesas, komandos formavimas.
   Išsilavinimas: 92% samdomų darbuotojų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   12. Slaugytojai
   Populiariausios pareigos: registruota slaugytoja, sertifikuota slaugytojo padėjėja, slaugytoja praktikė, intensyviosios slaugos slaugytoja.
   Įgūdžiai: pacientų gynimas, klinikiniai tyrimai, laiko valdymas.
   Išsilavinimas: 89% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   13. Vartotojų patirties (user experience); (UX); profesionalai
   Populiariausios pareigos: Vartotojo patirties dizaineris, Produkto dizaino konsultantas, Vartotojo sąsajos dizaineris, Vartotojo patirties tyrinėtojas.
   Įgūdžiai: internetinis dizainas, mąstymas dizaine, vartotojo patirties testavimas.
   Išsilavinimas: 97% samdomų asmenų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   14. Profesionalūs ir asmeniniai treneriai
   Populiariausios pareigos: karjeros koordinatorius, gyvenimo treneris, kūno rengybos treneris, verslo treneris.
   Įgūdžiai: kuravimas, socialinė žiniasklaida, verslumas.
   Išsilavinimas: 92% samdomų darbuotojų turi bakalauro ar aukštesnį laipsnį.

   http://www.anonsas.lt/f/image/filename/0/12/129455/IMG_7033.png
    
   Geriausiai apmokamos profesijos 2021
    
   Padėtis darbo rinkoje nuolat keičiasi. Profesijos, kurios prieš 10-20 metų buvo tarp labiausiai apmokamų ir reikšmingiausių, šiandien jau nebe tokios reikalingos. Tai yra normali situacija, nes pasaulyje nėra nieko nuolatinio. Siekdama padėti priimti geresnį sprendimą, JAV naujienų ir pasaulio ataskaita suskirstė darbus pagal Darbo statistikos biuro duomenis ir vidaus ataskaitas.
    
   Chirurgas Gydytojai darbo rinkoje visada yra paklausūs. Kalbant apie uždarbį, chirurgija išlieka perspektyviausia specialybe. Mokytis reikės ilgai: norint tapti aukštos kvalifikacijos specialistu, studentų suole reikia praleisti apie 10 metų. Tačiau perspektyvos taip pat vertos pastangų: patyrę chirurgai per metus gauna iki 180 tūkst. USD
    
   Anesteziologas Kita medicinos specialybė, apie kurią toli nuo medicinos žmogus, paprastai turi klaidingą suvokimą. Anesteziologas ne tik parenka anesteziją ir užmigdo pacientą: jis yra atsakingas už gyvybinių kūno funkcijų palaikymą operacijos metu ir gaivina žmogų kritinės padėties atveju. Kadangi atsakomybė yra didžiulė, metinė šio specialisto alga išsivysčiusiose šalyse siekia 162 tūkstančius dolerių.
    
   Vyresnysis vadovas Nors asmuo, neturintis vadybos išsilavinimo, gali vadovauti organizacijai, vadovybė vis tiek išsiskiria kaip savarankiška profesija. Mes kalbame apie įmonių prezidentus, generalinius direktorius ir vadovus. Tokios pareigos laikomos pagrindinėmis, nes jas užimantis asmuo yra atsakingas už svarbių sprendimų, lemiančių įmonės ir jos darbuotojų likimą, priėmimą. Natūralu, kad tokią didelę atsakomybę turėtų kompensuoti solidžios pajamos. Didžiausia vyresniojo vadovo metinė alga yra 135 000 USD.
    
   Pilotas Profesija, kurią nuo senų laikų gyria romantikai, taip pat laikoma viena geriausiai apmokamų. Pilotavimas yra susijęs su didele atsakomybe, todėl reikalauja daug pasiruošimo ir išskirtinių asmeninių savybių. Štai kodėl metinė pilotų alga pasaulyje siekia 134 tūkstančius dolerių.
    
   Odontologas Jau trečioji medicinos specialybė šiame reitinge. Remiantis statistika, odontologijos paslaugų paklausa šiandien 4 kartus viršija pasiūlą. Nors odontologijos klinikų skaičius visame pasaulyje nuolat auga, rinkos niša dar nėra užpildyta. Didžiausia specialisto metinė alga yra 132 tūkstančiai dolerių.
    
   Rinkos analitikas Rinkos ekonomikos sąlygomis kompetentingi analitikai yra paklausūs visur: sutelkdamos dėmesį į savo tyrimus ir prognozes, komercinės įmonės kuria tolesnę plėtros strategiją. Didelėse užsienio korporacijose tokie specialistai gauna neblogus pinigus: iki 111 tūkstančių dolerių per metus.
    
   Teisininkas Kadangi bet kuri komercinė organizacija yra įpareigota veikti pagal įstatymus, teisininko profesija buvo ir tebėra viena iš paklausiausių ir pelningiausių. Patyrę ir aukštos kvalifikacijos specialistai užsienyje uždirba iki 110 tūkstančių dolerių per metus.
    
   IT specialistas XXI amžius yra kompiuterinių technologijų era, todėl specialistų paklausa šioje srityje visada yra didelė. Programinės įrangos kūrimas, duomenų apsauga, sistemos administravimas yra sritys, kuriose geras specialistas neliks be darbo. Didžiausias metinis uždarbis išsivysčiusiose šalyse yra 105 000 USD.
    
   Reklamos vadovas Rimti pardavėjai pasaulyje yra labai vertinami. Reklama yra viena iš pagrindinių rinkodaros priemonių ir neatsitiktinai ji vadinama komercijos varikliu. Didžiausia patyrusio vadovo metinė alga yra 100 000 USD.
    
   Laikui bėgant, šis sąrašas, žinoma, pasikeis, nors tokios profesijos kaip chirurgas, IT specialistas ir rinkos analitikas tikrai išliks paklausios. Yra pagrindo manyti, kad artimiausiu metu padidės inžinierių, nanotechnologų ir aplinkosaugininkų poreikis. Atitinkamai jų atlyginimai ženkliai padidės.
    
   Kaip pasirinkti profesiją
    
   Apibendrinant, prieš žengiant labai atsakingą žingsnį renkantis profesiją, būsimiems studentams rekomenduojame:
   Atlikti asmenybės testą - tai gali padėti suprasti, koks darbas tiktų pagal jūsų asmenybės tipą. Mūsų rekomendacija :https://charakteris.info/asmenybes-testas; Renkantis profesiją pasitarti su specialistais - konsultacijos dažniausiai būna mokyklose; Eiti į edukacines parodas, pasikalbėti su universitetų atstovais. Šiuo metu, galite lankytis internetinėse parodose; Analizuoti tiek pasaulio, tiek Lietuvos rinkas, sekti naujienas ir tendencijas; Ir svarbiausia, nepamiršti apie savo pomėgius, rinktis tai, kas jums ateityje ne tik neštų pelną, bet ir atneštų daug teigiamų emocijų! INFORMACINIS ŠALTINIS https://anonsas.lt
  • Parašė Sarunas112
   REGISTRACIJA: https://tronstaking.net/?r=TFgbq4WyMEBLRRH1HZwAU1sWJJapJkdUiK
   Dar vienas TRX kasimas for free, galima drąsiai bandyti, nes nieko nepralošit jus tik užsiregistruojat ir jums kasa TRX 
   Žinoma norint gauti didesne grąžą reikia ir įnvestuoti tada.
   Štai ką siūlo:

×
×
 • Create New...