Jump to content
Sarunas112

PopAds – Geras uždarbis turintiems tinklapius

Rekomenduojami pranešimai

PopAds – Tai jau gana senai veikiantis reklamos tinklas (nuo 2010 metų), kuris už 1000 lankytojų Jums mokės apie 5 USD! Tarkime jūsų tinklapis turi apie 100 unikalių lankytojų per dieną, tai 5 USD turėtumėte surinkti per maždaug 10 dienų! PopAds siūlo tikrai didelį ir konkurencingą uždarbį, jei srautas kokybiškas.Nereikia laukti tam tikrų terminų kol galima išsiimti pinigus, nes juos kasdien išmoka į PayPal (nuo 5 USD), Payza (nuo 5 USD), Payoneer (nuo 20 USD) ir kiek ilgiau į banko sąskaitą (nuo 2000 USD).

Reklamos tinklas priima betkokio tipo puslapius ir taip pat siūlo 4 skirtingus iššokančios reklamos būdus. Tai Popup, Popunder, Tabup, Tabunder (galima naudoti visus arba pasirinktinai). Geriausia naudoti Popunder ir Tabunder reklamas, nes jos visiškai netrukdo vartotojui naršyti puslapyje. Reklamos turinys labai įvairus, bet dauguma jas matančių vartotojų nekreipia į tai dėmesio, tiesiog uždaro reklamos langą.

Kaip pradėti?

Pirmiausia užsiregistruojame. Po to, prisijungę prie savo vidinio ofiso, meniu skiltyje „New website“ pridedame savo tinklapį, t.y. užpildome nurodytus laukus, parenkame kuo tikslesne tinklapio kategoriją (jei Jūsų tinklapyje yra turinio skirto nepilnamečiams, būtina pažymėti „Adult content“ Tinklapių patvirtinimas užtrunka iki 24 valandų ir tik tada pasitalpinsime kodą į savo tinklapį.

 

PopAds.net - The Best Popunder Adnetwork

 

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...